ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۳۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > آپارتمانی۱۲ واحدی در کرج ۳۶ نفر مدعی دارد!

آپارتمانی۱۲ واحدی در کرج ۳۶ نفر مدعی دارد!

آپارتمانی۱۲ واحدی در کرج ۳۶ نفر مدعی دارد! فرمانده انتظامی البرز از دستگیری فردی که یک آپارتمان ۱۲ واحدی را به ۳۶ نفر فروخته بود، خبر داد.   به گزار ش نکته نیوز و  به نقل از ...

آپارتمانی۱۲ واحدی در کرج ۳۶ نفر مدعی دارد!

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری فردی که یک آپارتمان ۱۲ واحدی را به ۳۶ نفر فروخته بود، خبر داد.
  ۶۳۶۰۶۱۵۹۴۷۴۵۱۸۸۳۰۶

به گزار ش نکته نیوز و  به نقل از ایسنا، سردار «بخشعلی کامرانی صالح» اظهار کرد: فردی با مراجعه به پلیس آگاهی کرج مدعی شد مدتی پیش یک واحد آپارتمانی را از شخصی خریداری کرده و پس از مدتی با مراجعه به واحد مسکونی خود ساکنان دیگری را در آن واحد ساختمانی مشاهده می‌کند و متوجه فروش این واحد آپارتمان به چندین نفر دیگر شده است.

وی افزود: مأموران انتظامی بلافاصله بررسی موضوع را به‌طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند و حین رسیدگی به این پرونده، مالک ساختمان مراجعه و بیان داشت که با آقای (ع.الف) به صورت مشارکتی اقدام به ساخت مجتمع مذکور کردیم و به تازگی متوجه شدم آقای (ع.الف)، هم واحدهای خود و هم واحدهای متعلق به من را به چندین نفر فروخته است.

کامرانی صالح خاطرنشان کرد: مأموران با پیگیری و بازجویی‌های بعدی متوجه شدند تعداد ۳۶ نفر با همین عنوان پرونده‌هایی را تشکیل و از این فرد کلاهبردار شکایت دارند.

کامرانی صالح با بیان این‌که پرونده فروش مال به غیر به‌طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت، افزود: پس از پیگیری‌های بعدی مشخص شد متهم تمام واحدهای فروخته شده را به شرکای تجاری خود واگذار کرده و راه‌های منتهی به خود را از بین برده است.

وی اظهار کرد: با تلاش مأموران پلیس آگاهی و انجام اقدامات فنی مشخص شد متهم با پول حاصله از فروش واحدهای این مجتمع مسکونی اقدام به تهیه تجهیزات ساخت مواد مخدر در شهرستان اسلامشهر کرده است.

کامرانی صالح گفت: بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی شهرستان فردیس با اخذ نیابت قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه متهم و دیگر همدستانش را دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی در پایان یادآور شد: متهم طی بازجویی‌های مأموران اظهار داشت، ۱۲ واحد آپارتمان را به ۳۶ نفر فروختم.