ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > باند سه نفره تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در شرق تهران!

باند سه نفره تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در شرق تهران!

 باند سه نفره تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در شرق تهران! رییس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس، ضمن اشاره به دستگیری سه خرده فروش مواد مخدر در محدوده شرق تهران، گفت: از مخفیگاه متهمان مقادیر قابل ...

 باند سه نفره تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در شرق تهران!

رییس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس، ضمن اشاره به دستگیری سه خرده فروش مواد مخدر در محدوده شرق تهران، گفت: از مخفیگاه متهمان مقادیر قابل توجهی مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف و ضبط شد.
  ۶۳۶۰۶۱۶۷۴۱۵۳۲۱۰۸۷۲

به گزارش نکته نیوز از جام جم آنلاین ، سرگرد محد قربان منصوری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران در تشریح جزییات این خبر گفت: در راستای تدابیر رییس پلیس پایتخت و همچنین پاسخ به درخواست ها و دغدغه های شهروندان در خصوص برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر، تیم های عملیاتی این کلانتری اقدامات خود را در این خصوص آغاز کرده و طی چند شبانه روز گذشته موفق به شناسایی یک باند سه نفره توزیع مواد مخدر در محدوده شرق تهران شدند.

رییس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس افزود:در ادامه نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت که بنابر مفاد پرونده دستور بازداشت متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنها صادر شد که تیم های عملیاتی شب گذشته برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

وی افزود: با هماهنگی های انجام شده مخفیگاه متهمان محاصره شده و در این عملیات سه خرده فروش مواد مخدر که در پاتوقشان در حال بسته بندی مواد مخدر بودند بازداشت شدند.

گفتنی است، متهمان پس از بازداشت به کلانتری منتقل شده و پس از تشکیل پرونده به پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند.