ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۳۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > خودروهای تهرانپارس از دست این سارقان در امان نبودند!

خودروهای تهرانپارس از دست این سارقان در امان نبودند!

خودروهای تهرانپارس از دست این سارقان در امان نبودند! به گزارش نکته نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ حسینی فر در تشریح جزییات این خبر گفت: شب گذشته یکی از تیم‌های عملیاتی این کلانتری هنگام ...

خودروهای تهرانپارس از دست این سارقان در امان نبودند!

۶۳۵۹۷۷۹۴۷۵۵۲۸۵۰۲۱۵

به گزارش نکته نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ حسینی فر در تشریح جزییات این خبر گفت: شب گذشته یکی از تیم‌های عملیاتی این کلانتری هنگام گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بود که به یک دستگاه خودروی مشکی رنگ که کنار خیابان به صورت روشن پارک شده بود مشکوک شده و برای بررسی به آن نزدیک شدند.

وی افزود:در همین زمان سرنشینان خودرو که در حال مصرف مواد مخدر بودند پا به فرار گذاشته و سعی کردند با گریز در خیابان ها و کوچه های پیچ در پیچ این محدوده از دست قانون بگریزند که این امر به تعقیب و گریزی نه چندان طولانی میان پلیس و آنها انجامید.

کلانتر ۱۴۰ تصریح کرد: در حین این تعقیب و گریز، ماموران گشت انتظامی مشخصات خودرو مذکور را از مرکز کنترل پلیس پایتخت استعلام کردند که طی آن مشخص شد این خودرو مدتی پیش از محدوده تهرانپارس به سرقت رفته است و در حال حاضر ماموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس در پی دستگیری سارق یا سارقان آن هستند.

سرهنگ حسینی فر ادامه داد: عوامل کلانتری برای متوقف کردن سارقان اقدام به شلیک هوایی کنند که در نتیجه متهمان پس از اینکه تعادل خود را از دست دادند در جوی آبی در یکی از خیابان های این محدوده افتاده و متوقف شدند.

وی اضافه کرد: تبهکاران که «ف» و «ح» نام داشتند پس از توقف بازداشت شده و به کلانتری منتقل شدند که طی بازجویی های انجام شده در کلانتری به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو اقرار کرده و طی هماهنگی های انجام شده مالک خودروی مسروقه به کلانتری دعوت شده و ضمن شناسایی خودرواش وسیله نقلیه به وی بازپس داده شد.

گفتنی است، متهمان با شکایت مالباخته و بررسی سوابقشان به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.