ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه, حوادث > مزاحمت دختر آملی جوان برای دوستش در تلگرام به خاطر پسرمورد علاقه اش !

مزاحمت دختر آملی جوان برای دوستش در تلگرام به خاطر پسرمورد علاقه اش !

به گزارش نکته نیوز : زنی که به قصد انتقام از دوست سابق خود اقدام به فحاشی و تهمت علیه وی با عناوین جعلی در شبکه اجتماعی تلگرام کرده بود، توسط کارآگاهان پلیس سایبری آمل ...

به گزارش نکته نیوز : زنی که به قصد انتقام از دوست سابق خود اقدام به فحاشی و تهمت علیه وی با عناوین جعلی در شبکه اجتماعی تلگرام کرده بود، توسط کارآگاهان پلیس سایبری آمل دستگیر شد.

عکس های دختر شمالی تلگرام,گروه کانال دختران آملی شمالی مازندرانی,عکس های لخت دختر شمالی مازندرانی آملی,عکس های سکسی دختر شمالی مازندرانی آملی,داستان سکس با دختر شمالی آملی مازندرانی,

سرهنگ  ولی الله گنجیان  فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی ارائه مرجوعه قضایی از سوی یکی از شهروندان خانم، مبنی بر این که شخصی ناشناس اقدام به انتشار مطالب توهین آمیز علیه وی در شبکه ی اجتماعی تلگرام می کند ، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: با بررسی های فنی و اطلاعاتی متهم که یکی از دوستان شاکی بود شناسایی شد.

سرهنگ گنجیان خاطرنشان کرد: با هماهنگی مرجع قضائی متهم دستگیر ودر بازجوئی ها به انتشار مطالب توهین آمیز و دادن نسبت های ناروا علیه دوست خود و خانواده وی در شبکه اجتماعی تلگرام اعتراف کرد.

به گفته سرهنگ گنجیان متهم انگیزه خود از این اقدام مجرمانه را، انتقام از دوست خود که به پسر مورد علاقه وی علاقه مند شده بود اعلام کرد.

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: متهم برای انتقام از دوست خود با خط تلفنی ناشناس با معرفی خود با عنوان پسر اقدام به ایجاد مزاحمت برای شاکی کرده بود ولی وقتی با بی توجهی دوست خود مواجه شد با هویتی جعلی اقدام به انتشار مطالب توهین آمیز علیه وی در این شبکه اجتماعی کرد.

متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است.

مهر

عکس های دختر شمالی تلگرام,گروه کانال دختران آملی شمالی مازندرانی,عکس های لخت دختر شمالی مازندرانی آملی,عکس های سکسی دختر شمالی مازندرانی آملی,داستان سکس با دختر شمالی آملی مازندرانی,