باند ناتاشا در مازندران متلاشی شد! Reviewed by Momizat on . باند مخوف موسوم به«ناتاشا» با دستگیری زن تبهکار و ۱۲ تن ازهمدستانش در مازندران زمینگیر شد.   به گزارش ایران مأموران پلیس مازندران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه باند مخوف موسوم به«ناتاشا» با دستگیری زن تبهکار و ۱۲ تن ازهمدستانش در مازندران زمینگیر شد.   به گزارش ایران مأموران پلیس مازندران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه Rating:
شما اینجا هستید: خانه » حوادث » باند ناتاشا در مازندران متلاشی شد!

باند ناتاشا در مازندران متلاشی شد!

۷۰۴۲۷_۷۹۳

باند مخوف موسوم به«ناتاشا» با دستگیری زن تبهکار و ۱۲ تن ازهمدستانش در مازندران زمینگیر شد.
 
به گزارش ایران مأموران پلیس مازندران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه رئیس باند را که یک زن بود در مخفیگاهش دستگیر کردند. آنها در چند عملیات جداگانه ۱۲ نوچه وی را نیز به دام انداختند. این باند خطرناک در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی معروف به «ابلیس» در سطح استان مازندران فعالیت داشتند. سرهنگ علیرضا ثقفی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران گفت: درپی اطلاع از فعالیت باند خطرناکی در سطح استان مازندران، مأموران با انجام یکسری اقدام های اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، سرکرده این باند که زنی به نام «ر – م» معروف به «ناتاشا» بود را شناسایی کرده و او را در عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.
 ۱۴۳۶۰_۱۰۶
همزمان با دستگیری او و ۱۲ تن ازهمدستانش، از مخفیگاه های متهمان بیش از یک کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر شیشه دربسته‌های آماده فروش به همراه مقدار زیادی پول نقد کشف شد. پنج دستگاه خودرومتعلق به متهمان نیزتوقیف شد.درحال حاضر تحقیقات تخصصی ازاین تبهکاران ادامه دارد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 147

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.