ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۳۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > باند ناتاشا در مازندران متلاشی شد!

باند ناتاشا در مازندران متلاشی شد!

باند مخوف موسوم به«ناتاشا» با دستگیری زن تبهکار و ۱۲ تن ازهمدستانش در مازندران زمینگیر شد.   به گزارش ایران مأموران پلیس مازندران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه رئیس باند را که یک زن بود در ...

۷۰۴۲۷_۷۹۳

باند مخوف موسوم به«ناتاشا» با دستگیری زن تبهکار و ۱۲ تن ازهمدستانش در مازندران زمینگیر شد.
 
به گزارش ایران مأموران پلیس مازندران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه رئیس باند را که یک زن بود در مخفیگاهش دستگیر کردند. آنها در چند عملیات جداگانه ۱۲ نوچه وی را نیز به دام انداختند. این باند خطرناک در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی معروف به «ابلیس» در سطح استان مازندران فعالیت داشتند. سرهنگ علیرضا ثقفی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران گفت: درپی اطلاع از فعالیت باند خطرناکی در سطح استان مازندران، مأموران با انجام یکسری اقدام های اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، سرکرده این باند که زنی به نام «ر – م» معروف به «ناتاشا» بود را شناسایی کرده و او را در عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.
 ۱۴۳۶۰_۱۰۶
همزمان با دستگیری او و ۱۲ تن ازهمدستانش، از مخفیگاه های متهمان بیش از یک کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر شیشه دربسته‌های آماده فروش به همراه مقدار زیادی پول نقد کشف شد. پنج دستگاه خودرومتعلق به متهمان نیزتوقیف شد.درحال حاضر تحقیقات تخصصی ازاین تبهکاران ادامه دارد.