ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۹:۴۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > محاکمه جوان عصبانی و خشنی که براحتی مرتکب قتل میشد!

محاکمه جوان عصبانی و خشنی که براحتی مرتکب قتل میشد!

محاکمه جوان عصبانی و خشنی که براحتی مرتکب قتل میشد! به گزارش نکته نیوز از جام‌جم ، کامران ۲۸ ساله، بیست و سوم بهمن ۹۱ داریوش ۲۹ساله را کشت و فرار کرد. او ۱۷ روز بعد ...

محاکمه جوان عصبانی و خشنی که براحتی مرتکب قتل میشد!

۶۳۶۰۱۰۲۵۹۶۷۰۸۴۵۲۴۴

به گزارش نکته نیوز از جام‌جم ، کامران ۲۸ ساله، بیست و سوم بهمن ۹۱ داریوش ۲۹ساله را کشت و فرار کرد. او ۱۷ روز بعد و در تاریخ دهم اسفند همان سال هنگامی که با دوستش قصد فرار به شمال کشور را داشت در یک درگیری خیابانی، مرد ۲۹ ساله‌ای به نام امین را هم قربانی خشم خود کرد. متهم به قتل پس از دستگیری به ارتکاب این دوجنایت ا عتراف کرد و گفت: دو قربانی خود را در جریان نزاع به قتل رساندم.

کامران در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و به دوبار قصاص محکوم شد. این رای در شعبه ۱۳ دیوان عالی کشور تحت بررسی قرار گرفت که قضات دیوان عالی کشور با اشاره به دو نقص آن را به دادگاه بازگرداندند.

در حکم دیوان عالی کشور آمده است، با توجه به صغیر بودن فرزند داریوش و نظر دادستان بر این موضوع که تا زمان به سن قانونی رسیدن آنها باید صبر شود، در حال حاضر حکم قصاص صادر کرد. همچنین در پرونده قتل امین هم گواهی انحصار ورثه در یافت نشده است. با تکمیل نواقص متهم برای دومین بار پای میز محاکمه قرار گرفت. در ابتدای این جلسه مادر امین گفت: برای قاتل پسرم تقاضای قصاص دارم اما نمی‌توانم جوان دیگری را مثل پسر خودم پرپر کنم. در این مدت خانواده قاتل برای کسب رضایت هیچ اقدامی نکرده‌اند. من مادرم و نمی‌خواهم مادر دیگری داغدار شود.

سپس متهم به قتل در جایگاه قرار گرفت و گفت: من کسی را ندارم که دنبال رضایت باشد. فقط مادرم است که او هم پولی ندارد برای دیه پرداخت کند اما از او می‌خواهم برای جلب رضایت تلاش کند.

کامران سپس در تشریح دو جنایت خود گفت: در قتل داریوش فقط قصد میانجیگری داشتم که درگیری شروع شد. برای دفاع از خود چاقو را به سمت داریوش پرت کردم که باعث مرگ او شد بعد از آن سراغ دوستم رفتم و قرار شد به شمال کشور بروم. حسین قصد رساندن مرا به ترمینال داشت که در میان راه با امین درگیر شد. من به هواخواهی از حسین وارد درگیری شدم که امین با آچار چرخ، ضربه‌ای به سرم زد. من هم برای این‌که می‌ترسیدم پلیس سر برسد او را با چاقو زدم و گریختم.

متهم به قتل پس از دفاعیات خود روانه زندان شد تا قضات دادگاه جنایی برای او تصمیم‌گیری کنند.

۶۳۶۰۴۵۱۳۵۲۰۰۲۸۹۰۶۸ ۶۳۶۰۴۵۱۳۵۱۸۲۷۷۱۲۴۲