ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > آتش سوزی های سریالی در کشور ؛ این بار آپارتمانی در تهران / عکس

آتش سوزی های سریالی در کشور ؛ این بار آپارتمانی در تهران / عکس

 به گزارش نکته نیوز: به دنبال اطلاع رسانی این حادثه آتش سوزی به سامانه ۱۲۵ از سوی شهروندان، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۷۰ و ۳۳ به همراه خودرو حامل دستگاه های تنفسی و تانکر آب، ...

 به گزارش نکته نیوز: به دنبال اطلاع رسانی این حادثه آتش سوزی به سامانه ۱۲۵ از سوی شهروندان، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۷۰ و ۳۳ به همراه خودرو حامل دستگاه های تنفسی و تانکر آب، با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران در ساعت ۲۰:۲۶ شب گذشته به بزرگراه آیت اله سعیدی(مسیر شمال به جنوب) خیابان شهید منصوری اعزام شدند.

آتش سوزی آتش سوزی این باردر ساختمان 4 طبقه در تهران+تصاویر

مجید پولادی بند افسر آماده منطقه ۴ عملیات در خصوص این حادثه گفت: قسمتی از طبقه منفی یک ساختمانی چهار طبقه مسکونی به مساحت ۱۰۰ متر مربع که از آن به عنوان انبار لوازم یدکی خودرو و دپوی کارتن استفاده می شد، دچار آتش سوزی شده و دود غلیظی راهروها و محیط اطراف را فرا گرفته بود.

وی ادامه داد: نیروهای عملیاتی به سرعت با قطع جریان برق و گاز محل حادثه را ایمن سازی کردند و با بکارگیری تجهیزات فردی و لوله های آبرسانی خود را به طبقه منفی یک رساندند و مشغول مهار آتش سوزی شدند.

افسر آماده منطقه چهار عملیات تصریح کرد: آتش نشانان با تلاش فراوان و با رعایت کامل نکات ایمنی از سرایت آتش سوزی به قسمت های دیگر ساختمان و لوازم و کارتن های بسیار زیادی که در انبار نگهداری می شد، جلوگیری کردند.

پولادی بند اضافه کرد: نیروهای عملیاتی پس از خاموش کردن آتش سوزی، ساختمان را کاملاً بررسی کردند که خوشبختانه مشخص شد هیچکس در زمان بروز آتش سوزی در ساختمان حضور نداشته است.

گفتنی است؛ آتش نشانان پس از ایمن سازی و تحویل محل حادثه به مدیریت ساختمان، مأموریت خود را به پایان رساندند