ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۱۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > کشف قویترین سلاح های آمریکایی

کشف قویترین سلاح های آمریکایی

دادستان آمل گفت: رسیدگی به پرونده تخلفات شهردار فعلی، اعضای شورای شهر قدیم و جدید و فرماندار سابق این شهرستان در جریان است. علی طالبی عصر امروز در نشست خبری در دفتر انجمن صنفی خبرنگاران این ...

bullet_gun

دادستان آمل گفت: رسیدگی به پرونده تخلفات شهردار فعلی، اعضای شورای شهر قدیم و جدید و فرماندار سابق این شهرستان در جریان است.

علی طالبی عصر امروز در نشست خبری در دفتر انجمن صنفی خبرنگاران این شهرستان با اشاره به اینکه خبرنگاران در راستای رشد و تعالی جامعه گام بر می‌دارند و نقش مثبتی در این زمینه دارند، گفت: به دلیل اینکه خبرنگاران انعکاس‌دهنده واقعیات هستند به همین دلیل شاید برخی مسئولان احساس کنند به آنها نهیب وارد می‌شود.

دادستان آمل در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اینکه تعطیلی واحدهای قهوه‌ها و سنت‌سراها چرا تنها در این شهرستان صورت می‌گیرد، گفت: قهوه‌خانه امکان عمومی تلقی می‌شوند و استعمال دخانیات در آنها ممنوع است و با این نگاه در مسیر قانون قدم برداشتیم.

او با تاکید بر اینکه با تعطیلی قهوه‌خانه‌ها در مسیر کاهش جرایم قدم گذاشتیم، گفت: قهوه‌خانه‌ها به مکانی برای تجمع اراذل و اوباش تبدیل شده است و با وجود اینکه ما مخالف کسب و کار نیستیم اما در این زمینه قانون را اجرا کردیم.

این مسئول با اعلام اینکه اگر شهر دیگری این قانون را اجرا نمی‌کند دلیل بر خلاف قانون بودن آن نیست، یادآور شد: کسانی که این قانون را اجرا نمی‌کنند باید پاسخگو باشند زیرا در این شهرستان با تعطیلی قهوه‌خانه‌ها نتیجه خوبی گرفتیم.
دادستان شهرستان آمل با اعلام اینکه درگیری و تیراندازی از مهر 92 که بنده در این شهرستان مستقر شدم به صورت کنترل شده درآمده بود، گفت: این در شهرستان به صورتی پیش رفته بود که قوی‌ترین سلاح‌های امریکایی در این شهرستان کشف شد.

او با اشاره به درگیری اخیر اراذل و اوباش در سطح شهر گفت: این درگیری ربطی به دو شهر اطراف آمل ندارد چون خصومتی بود که میان دو فرد شناخته شده و سابقه‌دار انجام شد و تمامی طرفین دعوا شناسایی شده و به‌زودی دستگیر می‌شوند.

طالبی با بیان اینکه دستگاه قضایی با تمام قدرت پیگیر پرونده اراذل و اوباش است، گفت: اینکه گفته می‌شود برخی افراد و مسئولان برای آزادی اراذل سند وثیقه می‌گذارند باید رسیدگی شود اما اینکه برای آزادی یک فرد وثیقه پذیرفته شود تدبیر قاضی است.

او گفت: رفتار باندی و اینکه افرادی با نیاتی درصدد آزادی اراذل هستند قابل تامل است و باید رسیدگی شود.