ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۳:۲۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, حوادث > خانواده 10 نفره‌ای که از سقوط هواپیما در امان ماندند+تصاویر

خانواده 10 نفره‌ای که از سقوط هواپیما در امان ماندند+تصاویر

در میان این خانواده ۱۰ نفره، چهار کودک دیده می شود که قصد داشتند تا کریسمس را در سنگاپور جشن بگیرند. به گزارش تسنیم،«یک خانواده اندونزی دیر رسیدن به پرواز هواپیمای مالزی ساقط شده را معجزه ...

در میان این خانواده ۱۰ نفره، چهار کودک دیده می شود که قصد داشتند تا کریسمس را در سنگاپور جشن بگیرند.

به گزارش تسنیم،«یک خانواده اندونزی دیر رسیدن به پرواز هواپیمای مالزی ساقط شده را معجزه آسا توصیف کرد. این خانواده که در نظر داشت در این پرواز به سنگاپور مسافرت کند، به پرواز این هواپیما دیر رسید. در میان این خانواده 10 نفره، چهار کودک دیده می شود که قصد داشتند تا کریسمس را در سنگاپور جشن بگیرند.»نجات یافتند.

این روزنامه لبنانی در ادامه نوشت:«فرودگاه اندونزی بلیط این خانواده را به پرواز “کیو.زد 8501” مربوط به هواپیمای ساقط شده تغییر داده بود. پرواز “کیو.زد 8501” دو ساعت قبل از بلیط های رزف شده توسط این خانواده صورت گرفته است. فرودگاه اندونزی این تغییر ساعت پرواز را اطلاع رسانی کرده بود؛ ولی این خانواده در ساعات پایانی منتهی به پرواز “کیو.زد 8501″متوجه این اطلاع رسانی که از طریق پست الکترونیکی صورت گرفته بود، شده است. این امر باعث شد تا افراد این خانواده دیر به پرواز برسند و از مرگ حتمی به طور معجزه آسایی نجات پیدا کنند.»

9309-11t590