ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۲۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > طلاهای قاچاقی که در مرز مریوان کشف شد

طلاهای قاچاقی که در مرز مریوان کشف شد

پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی مهدیدخت در این رابطه گفت: در راستای حراست از مرزها و تشدید اقدامات کنترلی، مرزبانان هنگ مریوان در گروهان مرزی« دره نخی» در حین گشت زنی و کمین در مسیرهای ...

13921116000439_PhotoA
پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی مهدیدخت در این رابطه گفت: در راستای حراست از مرزها و تشدید اقدامات کنترلی، مرزبانان هنگ مریوان در گروهان مرزی« دره نخی» در حین گشت زنی و کمین در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به یک دستگاه خودرو تویوتا مشکوک شده و آن را متوقف نمودند.

وی ادامه داد: خودروی فوق که قصد گریز از منطقه را داشت با تلاش ماموران توقیف و در بازرسی از این خودرو 16 کیلو و 417 گرم و 862 سوت طلا شامل 367 سرویس ( گردنبند، دستبند، گوشواره ) که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و از ورود غیرقانونی این فلز گرانبها به کشور جلوگیری شد.

گفتنی است، در همین رابطه 4 نفر دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی و تحقیقات بیشتر به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ مهدیدخت در پایان از عزم جدی مرزبانان در برخورد با قاچاقچیان سخن گفت و خاطرنشان کرد: به منظور برخورد قاطع با هرگونه تجاوز مرزی، تردد غیر مجاز و قاچاق کالا اقدامات گسترده‌ای در سطح مرزهای استان انجام گرفته و مأموران با بهره‌گیری از تجهیزات فنی و گشت‌های پیاده و خودرویی با هرگونه تحرک قاچاقچیان برخورد خواهند کرد.