ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۹:۵۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > شهر بازی‌های که در اصفهان پلمپ شدند

شهر بازی‌های که در اصفهان پلمپ شدند

روابط عمومی اداره استاندارد استان اصفهان، غلامحسین شفیعی گفت: این شهربازی‌ها به علت پایان اعتبار مجوز بهره‌برداری و عدم تمدید آن تا صدور مجوز بهره‌برداری پلمب شده است. وی با اشاره به اینکه این واحدها باید ...

13930510000371_PhotoA

روابط عمومی اداره استاندارد استان اصفهان، غلامحسین شفیعی گفت: این شهربازی‌ها به علت پایان اعتبار مجوز بهره‌برداری و عدم تمدید آن تا صدور مجوز بهره‌برداری پلمب شده است.

وی با اشاره به اینکه این واحدها باید هر چه زودتر نسبت به تمدید مجوز بهره‌برداری خود اقدام کنند اظهار کرد: استفاده از وسایل شهربازی‌ها باید بر اساس تاریخ مجوز باشد و کسی نباید در این زمینه با زندگی و سلامت مردم مسامحه و کوتاهی کند.

مدیرکل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اصفهان بیان کرد: سه واحد بتن نیز در مبارکه، فولادشهر و اصفهان به علت نداشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد پلمب شد.

وی تصریح کرد: تولیدات یک واحد ماست سنتی نیز که نشان استاندارد روی بسته‌بندی آن جعل شده بود در زازران از توابع شهرستان نجف‌آباد توقیف شد.

شفیعی در پایان تأکید کرد: اداره استاندارد با جدیت به دنبال شناسایی واحدهایی است که از قوانین و الزامات استاندارد سر باز می‌زنند و از مسئولان درخواست می‌شود که بازوی توانمند برای اداره کل استاندارد باشند.