ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۴۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > پرستاری که 38 بیمار را به قتل رساند بازداشت شد

پرستاری که 38 بیمار را به قتل رساند بازداشت شد

پلیس ایتالیا از بازداشت یک زن پرستار به اتهام قتل حداقل 38 بیمار خبر داد. روزنامه «کوریره دلا سرا» چاپ ایتالیا روز سه شنبه گزارش داد: «دانیلا پوگیالی» پرستار 42 ساله و ساکن شهر لوگو در ...

fd9fa823f43a3ebc6ae6444ac7ed7ce5

پلیس ایتالیا از بازداشت یک زن پرستار به اتهام قتل حداقل 38 بیمار خبر داد.

روزنامه «کوریره دلا سرا» چاپ ایتالیا روز سه شنبه گزارش داد: «دانیلا پوگیالی» پرستار 42 ساله و ساکن شهر لوگو در شمال ایتالیا به اتهام قتل حداقل 38 تن از بیمار بازداشت شد.»

گفته می‌شود این پرستار ابتدا به دلیل مرگ یک بیمار 78 ساله به نام «روسا کالدرونی» مورد ظن پلیس قرار گرفته بود چرا که این بانوی سالخورده  به دلیل یک بیماری معمولی به بیمارستان منتقل شده بود و آزمایش‌های پزشکی نشان داد که وی از تزریق کلرید پتاسیم ماده‌ای پزشکی که می‌تواند سبب ایست قلبی شود، جان داد.

پس از آغاز تحقیقات مشخص شد که پوگیالی پرستار ایتالیایی نه فقط مقصر مرگ کالدرونی 78 ساله بوده بلکه حداقل 38 بیمار دیگر را نیز کشته که همه این قتل‌ها در سال 2014 صورت گرفت.

پلیس در روند تحقیقات خود یک عکس پیدا کرده که در آن این پرستار با یک جسد و در حالی که لبخند بر لب دارد، از خود تصویر گرفته است. همکاران و پرسنل بیمارستان محل کار پوگیالی به پلیس گفتند که آنها به این موضوع مشکوک شده بودند که وی در پایان شیفت کاری‌اش به بیمارانی که خود و یا اقوامشان او را اذیت و عصبانی کرده بودند، مواد پزشکی و مخدر خاصی تزریق می‌کرد.