ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > موتور سوار‌ان مست، طلبه جوان را زخمی کردند

موتور سوار‌ان مست، طلبه جوان را زخمی کردند

طلبه جوانی پس از امربه معروف چند جوان موتورسیکلت سوار که عصر دیروز در یکی از خیابان‌های شهر اصفهان مشغول انجام اعمال غیراخلاقی بودند، با قمه و قداره این افراد به شدت زخمی شد. حجت الاسلام ...

i66688jpg

طلبه جوانی پس از امربه معروف چند جوان موتورسیکلت سوار که عصر دیروز در یکی از خیابان‌های شهر اصفهان مشغول انجام اعمال غیراخلاقی بودند، با قمه و قداره این افراد به شدت زخمی شد.

حجت الاسلام رسول نظری که از طلبه‌های جوان حوزه علمیه اصفهان و امام جماعت یکی از محله‌های خیابان کهندژ این شهر است، عصردیروز هنگام عبور از این خیابان با چهار جوان سوار بر 2 موتورسیکلت که شرب خمرکرده بودند روبه‌رو شده بود که به دلیل مشاهده اعمال وقیحانه و غیراخلاقی آنان با تذکر لسانی به معروف و نهی از منکر این افراد پرداخت اما اراذل و اوباش با چند قمه و قداره به سمت طلبه جوان هجوم آورده و طلبه جوان را از ناحیه صورت و کف دست به شدت مصدوم کردند.

براثر شدت اصابت قمه به کف دست این طلبه جوان، تاندول کف دست وی به شدت آسیب دیده و صورت وی زخمی شده و هم اکنون این طلبه جوان برای عمل جراحی به بیمارستان کاشانی اصفهان منتقل شده است و اراذل و اوباش پس از این اقدام غیرانسانی متواری شدند.

به گفته پزشک معالج علاوه بر پارگی تاندون دست چپ این طلبه جوان، 4 انگشت وی هم آسیب دیده که احتمال قطع 2 انگشت دست وی هم زیاد است.