ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۴۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > 40 مسافر عروسی که به کام مرگ رفتند

40 مسافر عروسی که به کام مرگ رفتند

سخنگوی سازمان امداد و نجات در پی واژگونی یک دستگاه مینی بوس در محور نهاوند از امداد رسانی به 40 سرنشین این مینی بوس خبر داد . حسین درخشان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ، در ...

images

سخنگوی سازمان امداد و نجات در پی واژگونی یک دستگاه مینی بوس در محور نهاوند از امداد رسانی به 40 سرنشین این مینی بوس خبر داد .

حسین درخشان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ، در تشریح حادثه ی جاده‌ای شب گذشته در محور نهاوند گفت : ساعت 23 و 25 دقیق شب گذشته در نهاوند – فیروزان استان همدان ، واژگونی یک دستگاه مینی بوس به امداد و نجات اطلاع داده شد . و باتوجه به گزارش دریافتی نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند .

وی در ادامه با بیان اینکه این حادثه در محور نهاوند – کرمانشاه 30 کیلومتری پایگاه به سمت نهاوند بالاتر ا ز روستای تپه علی روی داد ،‌ افزود :  این مینی بوس در حال برگشت از مراسم عروسی بود که به علت واژگونی  40 نفر سرنشین آن  دچار حادثه شدند .

درخشان با شاره به آسیب دیدگی 40 نفر اظهار داشت : در این حادثه 31 نفر دچار مصدومیت شدند که تحت در مان سرپایی امدادگران قرار گرفتند و 7 نفر دیگر پس  از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان منتقل شدند .