ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > شوخی که منجر به درگیر و قتل شد

شوخی که منجر به درگیر و قتل شد

فرمانده انتظامی شهرستان نور استان مازندران گفت: شوخی بین دو نوجوان به مشاجره لفظی تبدیل و منجر به قتل یکی از آنان شد. سرهنگ ولی الله گنجیان فرمانده انتظامی شهرستان نور گفت: در پی اعلام مرکز ...

images
فرمانده انتظامی شهرستان نور استان مازندران گفت: شوخی بین دو نوجوان به مشاجره لفظی تبدیل و منجر به قتل یکی از آنان شد.

سرهنگ ولی الله گنجیان فرمانده انتظامی شهرستان نور گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی در درگیری بین دو جوان 18 ساله بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این درگیری یکی از متهمان با وارد کردن ضربات چاقو متهم دیگر را از ناحیه شاهرگ گردن مجروح کرده بود. مصدوم به علت خونریزی شدید و پاره شدن رگ گردن حین انتقال به بیمارستان جان باخت و قاتل که از محل متواری شده بود توسط ماموران دستگیر شد.

سرهنگ گنجیان گفت: متهم در تحقیقات پلیسی ضمن اعتراف به قتل گفت قاتل با مقتول رابطه دوستی داشته است و روز حادثه به اتفاق هم برای گردش بیرون رفته بودیم که شوخی آنان منجر به درگیری شد. با اوج گرفتن درگیری بین این 2 نفر قاتل با ضربات چاقو به گردن مصدوم موجب مرگ وی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نور افزود: خشم رفتاری خصمانه است و واکنش متداول نسبت به ناکامی یا بدرفتاری متاسفانه باعث چنین آسیب هایی می شود.