ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, حوادث > والدین بی مسئولیتی که محکوم به حبس شدند

والدین بی مسئولیتی که محکوم به حبس شدند

والدین انگلیسی به جرم بی‌توجهی شدید به پنج فرزند خود به حبس محکوم شدند. یک زوج بیکار انگلیسی به جرم بی توجهی و اهمیت ندادن به پنج فرزند خود بازداشت و به حبس محکوم شدند. گفته ...

والدین انگلیسی به جرم بی‌توجهی شدید به پنج فرزند خود به حبس محکوم شدند. یک زوج بیکار انگلیسی به جرم بی توجهی و اهمیت ندادن به پنج فرزند خود بازداشت و به حبس محکوم شدند.

گفته می شود همه فرزندان این زوج که بین سه تا 14 سال سن دارند، به سو ء تغذیه مبتلا هستند.

به گفته معلم یکی از این کودکان، زمانی که او وارد کلاس می شد، بوی نامطبوع لباسش که معلوم بود بیش از یک سال شسته نشده است، همه جا را فرا می گرفت. تمام بدن کودک بیچاره به دلیل اینکه ماه ها استحمام نکرده اند، پر از کک بود، تا جایی که هیچ یک از همکلاسی هایش حاضر نبودند کنار او بنشینند.

خانه ک

خانه ک1 

بنا بر این گزارش ماموران پلیس، اتاقی که این کودکان در آن زندگی می کرده اند سرشار از انواع آلودگی ها و کک بوده است و کودکان کوچکتر حتی در یک گوشه اتاق ادرار می کرده اند.

این کودکان به دلیل تغذیه نامناسب و قرار گرفتن در معرض انواع آلودگی به طور طولانی مدت، به بیماری های بسیاری مبتلا شده اند و نیازمند خدمات درمانی سریع هستند. پلیس تاکنون نام پدر 36 ساله و مادر 41 ساله این خانواده را فاش نکرده است.