ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > آخرین خبرها از محکوم به اعدام بجنوردی که زنده شد/حکم نهایی دادگاه

آخرین خبرها از محکوم به اعدام بجنوردی که زنده شد/حکم نهایی دادگاه

بجنورد - یک منبع آگاه در یکی از مراکز درمانی بجنورد گفت: قاچاقچی اعدام شده بستری در این بیمارستان پس از حدود دو هفته از حالت کما خارج شده است.         به گزارش نکته نیوز وی روز ...

بجنورد – یک منبع آگاه در یکی از مراکز درمانی بجنورد گفت: قاچاقچی اعدام شده بستری در این بیمارستان پس از حدود دو هفته از حالت کما خارج شده است.

images

 

 

 

 

به گزارش نکته نیوز وی روز یکشنبه شب  اظهار کرد: هم اکنون حال این فرد که در بخش مراقبت های وی‍ژه این بیمارستان بستری است رو به بهبود است و طبق توصیه پزشکان تمام دستگاه های تنفس مصنوعی وی قطع شده است.

وی اضافه کرد: سطح هوشیاری این بیمار از شش درصد به هشت رسیده و پیش بینی می شود در روزهای آینده وضعیتش بهتر شود که در این صورت پزشکان می توانند درمانش را ادامه دهند.

 

 

این منبع آگاه اظهار کرد: مداوای اعدامی بجنوردی همانند سایر بیماران عادی در بیمارستان از سوی پزشکان پیگیری می شود و کادر پزشکی مشکلی برای مداوایش ندارند.

 

به گفته وی خانواده این فرد نیز از روز اول بستری پیگیر مداوایش هستند و محدودیت زیادی برای آنها برای ادامه مداوا وجود نداشته است.

 

این منبع آگاه گفت: نیروهای امنیتی و قضایی نیز هیچ محدودیتی برای مداوای این قاچاقچی اعدامی برای کادر درمانی ایجاد نکرده اند و همه چیز مهیای درمان این فرد است.

 

 

 

 

جوان 37 ساله بجنوردی سه سال پیش به دلیل به همراه داشتن یک کیلوگرم ماده مخدر شیشه به اعدام محکوم شد که 17 مهر امسال حکم وی اجرا شد اما روز بعد در سردخانه با مشاهده علایم حیاتی در وی، برای درمان به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

 

گمانه زنی بر سر اعدام مجدد وی در دو هفته اخیر به بحث روز کارشناسان و رسانه های داخلی و خارجی تبدیل شده بود که برخی از مراجع تقلید نیز در این خصوص ابراز نظر کردند که هفته گذشته رییس قوه قضاییه اعلام کرد که این فرد قطعا اعدام نخواهد شد.