ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۵:۰۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > قتل وحشیانه اعضای یک خانواده در قزوین و تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل

قتل وحشیانه اعضای یک خانواده در قزوین و تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: پلیس در یک قدمی عامل قتل اعضای یک خانواده در خیابان قزوین تهران می باشد.       به گزارش نکته نیوز به نقل از مهر راز این جنایت 23 مهر در تماس ...

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: پلیس در یک قدمی عامل قتل اعضای یک خانواده در خیابان قزوین تهران می باشد.

IMG13211397

 

 

 

به گزارش نکته نیوز به نقل از مهر راز این جنایت 23 مهر در تماس ساکنان خیابان شهید کاظمی در محله قزوین با پلیس فاش شد. در ادامه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی همراه بازپرس ویژه قتل تهران در محل جنایت حاضر شدند. کارآگاهان پس از ورود به خانه با جسد مریم 47 ساله و پسر 15 ساله اش به نام مسعود رو به رو شدند که بر اثر اثابت جسم سخت به سرشان از پا در آمده بودند.

 

 

در بازرسی خانه جسد دخرت 25 ساله این خانواده به نام مریم نیز در اتاق خوابش کشف شد. دختر جوان بر اثر خفگی جان خود را از دست داده بود.

بررسی محل جنایت نشان داد عامل این قتل با قربانیان خود آشنایی داشته و به راحتی وارد خانه شده است. همچنین سرقت نشدن وسایل حکایت از قتل با انگیزه انتقام جویی داشت. از سوی دیگر بررسی صحنه قتل نشان می داد قاتل ابتدا مادر و فرزند را به قتل رسانده و سپس سراغ پرویز رفته و او را خفه کرده است.

 

 

وی همچنین برای منحرف کردن مسیر تحقیقات اقدام به برهم زدن صحنه جرم کرده بود. کارآگاهان پس از بررسی خانه قربانیان به تحقیق از اهالی پرداختند که آنها مدعی شدند با صدای فریادهای پدر خانواده متوجه این جنایت شده و موضوع را به پلیس اطلاع داده بودند.

 

 

ماموران سپس به بازجویی از پدر خانواده پرداخته که او مدعی شد قرار بود امروز همسر و فرزندانم به خانه دختر بزرگم در یکی از شهرهای اطراف تهران بروند اما به طور ناگهانی تماس آنها با من قطع شد به همین خاطر خود را به خانه رسانده و با جسد آنها رو به رو شدم. در بازرسی از آپارتمان نیز یک چوب دستی خون آلود در پشت بام خانه کشف شد که کارآگاهان احتمال دادند مریم و مسعود با ضربات این چوب دستی به قتل رسیدند.

 

 

سرهنگ عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره  گفت: کارآگاهان در جریان تحقیقات خود رد یک قاتل آشنا را در این جنایت کشف کرده و به احتمال قوی به زودی عامل این جنایت دستگیر خواهد شد.

 

 

وی افزود: هویت قاتل تا حدودی برای ما مشخص شده اما در حال حاضر نمی توانیم این موضوع را رسانه ای کنیم.