ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۱:۳۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > تصادفی مرگبار در مقابل اتوبوس پرسپولیسی ها + عکس

تصادفی مرگبار در مقابل اتوبوس پرسپولیسی ها + عکس

 پس از این بازی پرسپولیسی‌ها برای صرف شام به یک رستوران در شهر قم رفتند و حدود ۵۰۰ هوادار نیز آنها را همراهی می‌کردند. هواداران به قدری برای گرفتن عکس یادگاری و امضا به سمت ...

 پس از این بازی پرسپولیسی‌ها برای صرف شام به یک رستوران در شهر قم رفتند و حدود ۵۰۰ هوادار نیز آنها را همراهی می‌کردند. هواداران به قدری برای گرفتن عکس یادگاری و امضا به سمت پرسپولیسی‌ها رفته بودند که مسئولان رستوران مجبور شدند کرکره‌های مغازه خود را پایین بکشند و نیروی انتظامی نیز با درد‌سر هواداران را از مقابل رستوران به قسمت‌های دیگر شهر بدرقه کرد.

 

ddjo50ew2la1wkf7jf

 

علی دایی در هنگام خروج از رستوران و سوار شدن اتوبوس با دردسر فراوان مواجه شد تا حدی که هواداران برای گرفتن عکس به سمت او هجوم آوردند اما بالاخره با پادرمیانی نیروی انتظامی او پس از دقایقی درد‌سر موفق شد تا سوار اتوبوس شود.

 

بالاخره پرسپولیسی‌ها پس از یک ساعت و ۳۰ دقیقه استراحت در ساعت ۲۲.۲۰ با سه خودروی اسکورت پلیس، قم را به مقصد تهران ترک کردند.

 

در شرایطی که قرمزپوشان تنها پنج کیلومتر از قم فاصله گرفته بودند تصادفی مرگبار در مقابل اتوبوس سرخپوشان رخ داد. در این تصادف سه دستگاه خودروی سواری با یکدیگر برخورد کرده بودند که خودروی پراید از جاده منحرف و به داخل حاشیه جاده افتاده بود.

 

با توجه به ترافیک سنگین خود مردم بودند که قصد باز کردن در پراید را داشتند تا حادثه دیدگان را از این خودرو خارج کنند.

 

این در شرایطی است که تا ساعات پایانی شب همچنان برای نجات دادن حادثه‌دیدگان در این تصادف ‌مرگبار مردم در حال تلاش بودند.

 

منبع:پرشين وي