ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > سرقت 50 کیلوگرم شمش در فرودگاه

سرقت 50 کیلوگرم شمش در فرودگاه

پس از کشف بیش از یک تن کوکائین روز جمعه در فرودگاه فرانسه، پنج‌شنبه نیز ۵۰ کیلوگرم شمش طلا در فرودگاه پاریس گم شد.     در پرواز هواپیمای ایرفرانس 50 کیلوگرم شمش طلا به سرقت رفت. بنابراین گزارش که ...

پس از کشف بیش از یک تن کوکائین روز جمعه در فرودگاه فرانسه، پنج‌شنبه نیز ۵۰ کیلوگرم شمش طلا در فرودگاه پاریس گم شد.

13911201000315_PhotoA

 

 

در پرواز هواپیمای ایرفرانس 50 کیلوگرم شمش طلا به سرقت رفت.

بنابراین گزارش که منابع آگاه خبر دادند، 50 کیلوگرم شمش طلا پنج‌شنبه گذشته، از شرکت حمل و نقل برینکس که مخصوص حمل کیف‌های هواپیمایی پاریس به زوریخ (سوئیس) است، به سرقت رفته است.

اما به گفته شبکه‌های تلویزیونی تی اف 1 و ال سی ای فرانسه؛ این طلا در هواپیماهای تجاری متعلق به «ایرفرانس» که به سمت فرودگاه «رواسی» زوریخ در حرکت بوده حمل شده است. ارزش این طلای مسروقه به ارزش یک میلیون و 600 هزار یورو است.

بنا بر این گزاش، این نوع کالاها هر روز در این فرودگاه حمل و نقل می‌شود، کارمندان شرکت برینکس تا بالاترین درجه کاری تا زمان پرواز هواپیما در فرودگاه باقی می‌مانند. 

برخی منابع هم خبر دادند؛ سارقان طلاها با برخی از کارگران فرودگاه همدستی کرده‌اند.

تحقیقات از پلیس فرودگاه هم به صورت پیچیده‌ای آغاز شده است. شرکت برینکس هم به سرقت توجهی نداشته است.

این شرکت آمریکایی 1800 کارمند دارد که برقراری امنیت در فرودگاه ‌های فرانسه را بر عهده دارند و مسافران و کیف‌های داخل هواپیما و دیگر کیف‌های ماشین‌های حمل و نقل را بازرسی می‌کنند به خصوص بارهای ماشین‌ها را به دقت بازرسی می‌کنند.

بنابر این گزارش، نیروهای امنیتی روز جمعه هزار و 300 کیلو کوکائین در هواپیمایی که متعلق به شرکت ایرفرانس بود، کشف کردند. این هواپیما از کاراکاس به پرواز در آمده بود.