ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف, حوادث > علت مرگ عارف لرستانی در رخت خواب / همسرش الهام ناصری تایید کرد + عکس

علت مرگ عارف لرستانی در رخت خواب / همسرش الهام ناصری تایید کرد + عکس

علت مرگ عارف لرستانی در رخت خواب / همسرش الهام ناصری تایید کرد + عکس علت مرگ عارف لرستانی در رخت خواب به گزارش نکته نیوز  : عارف لرستانی بازیگـر جوان و باسابـقه سینمای ایـران که در ...

علت مرگ عارف لرستانی در رخت خواب / همسرش الهام ناصری تایید کرد + عکس

علت مرگ عارف لرستانی در رخت خواب

علت مرگ عارف لرستانی در رخت خواب / همسرش الهام ناصری تایید کرد + عکس

به گزارش نکته نیوز  : عارف لرستانی بازیگـر جوان و باسابـقه سینمای ایـران که در مجموعه های طنز شـناخته شد شب گذشته به دلیـل ایست قلبی در خـواب درگذشت.

سپند امیرسلیمانی در این رابـطه گفت: متاسفـانه این خبر درست است و همه در شوک هستیم. این خبر را از همسر این بازیگر جویا شدیم که متاسفانه خبر درگذشت این بازیگر صحت دارد.

عارف لرستانی متولد ۱۵ بهمن ۱۳۵۰ در کرمانشاه، بازیگر تئاتر و تلویزیون بود که با مجموعه جنگ ۷۷ به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر از جمله قهوه تلخ با او همکاری کرد.

او ماجرای ازدواجش اینگونه تعریف کرده بود که در یک مهمانی خانوادگی از آشنایان و دوستان دور ، خانمش را می بیند و می گوید :من در آن مهمانی او را دیدم و باهم کمی درباره ی مسائل کاری صحبت کردیم .

چند وقت بعد ، دوستانم بخاطر سفر کاریشان می خواستند به ژاپن سفر کنند که من داوطلب شدم تا سوالاتی که برای این سفر می خواهند از سفارت ژاپن بپرسند ، من این کار را برایشان انجام دهم.

و از آنجایی که می دانستم خانمم در سفارت ژاپن کار می کند ، فرصت را مناسب دیدم و به او زنگ زدم و او هم با دقت تمام به همه ی سوالاتم پاسخ داد . در نهایت همین تماس تلفنی باعث شد تا تماس تلفنی های دیگری بین ما رد و بدل شود و منجر به ازدواج ما شد