ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۵۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > دستگیری مرد رشتی که در رستورانش گوشت گراز کباب میکرد

دستگیری مرد رشتی که در رستورانش گوشت گراز کباب میکرد

دستگیری مرد رشتی که در رستورانش گوشت گراز کباب میکرد سرهنگ رحیم شعبانی، رئیس پلیس Police شهرستان رشت درتشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی بخش لولمان شهرستان رشت در پی گزارشات مردمی مبنی بر فروش و ...

دستگیری مرد رشتی که در رستورانش گوشت گراز کباب میکرد

دستگیری مرد رشتی که در رستورانش گوشت گراز کباب میکرد

سرهنگ رحیم شعبانی، رئیس پلیس Police شهرستان رشت درتشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی بخش لولمان شهرستان رشت در پی گزارشات مردمی مبنی بر فروش و عرضه مستقیم کباب توسط یک کباب فروش سیار مطلع شده و از این محل بازدید کردند.
رئیس پلیس شهرستان رشت با بیان اینکه با حضور ماموران انتظامی ۱۵ کیلو و ۵۰۰ گرم گوشت گراز از بساط این کبابی سیار کشف شد، افزود: متهم ۴۵ ساله اهل و ساکن بخش لولمان که صاحب این کبابی سیار بود، دستگیر و به جرم Crime خود مبنی بر فروش گوشت گراز اعتراف کرد.
وی با اعلام اینکه این مقدار گوشت گراز از داخل محفظه یک یخچال که در کنار یک مغازه قرار داشت، کشف شد، بیان کرد: متهم روزها یخچال را خالی کرده و شب ها گوشت گراز را یخچال قرار داده و برای طبخ کباب از آن استفاده می کرد.
شعبانی در پایان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شد، از مردم خواست موراد مشکوک را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

دستگیری مرد رشتی که در رستورانش گوشت گراز کباب میکرد + تصاویر منتشر شده