ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه, سوژه های داغ > جزئیات تشییع پیکر قربانیان و شهدای حادثه پلاسکو

جزئیات تشییع پیکر قربانیان و شهدای حادثه پلاسکو

  جزئیات تشییع پیکر قربانیان و شهدای حادثه پلاسکو حادثه تلخ آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو ، باعث کشته شدن تعدادی آتش نشان و مردم عادی شد . به گزارش نکته نیوز تعدادی از آتش نشانهای ...

 جزئیات تشییع پیکر قربانیان و شهدای حادثه پلاسکو

جزئیات تشییع پیکر قربانیان و شهدای حادثه پلاسکو

حادثه تلخ آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو ، باعث کشته شدن تعدادی آتش نشان و مردم عادی شد . به گزارش نکته نیوز تعدادی از آتش نشانهای جان برکف با فداکاری همیشگیشان به خیل شهدا پیوستند . مدیر عامل بهشت زهرا (س) از تشییع پیکر شهدا خبر داد .مراسم تشییع پیکر آتش نشان هایی که در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو به شهادت رسیدند پنج شنبه در تهران برگزار می شود و در قطعه ۵۰۰ بهشت زهرا (س) دفن می شوند.

 

مسئول ستاد تشییع پیکر شهدای آتش نشان گفت:قرار است تا پیکر شهدا آتشنشان با حضور آحاد ملت از دانشگاه تهران تشییع شود. این در حالی است که در همین مکان نیز نماز خوانده می شود.

جزئیات تشییع پیکر قربانیان و شهدای حادثه پلاسکو

به گزارش نکته نیوز:

پس از خواندن نماز، پیکر شهدا از سمت خیابان انقلاب به بهشت زهرا (س) تشییع می‌شود تا در آرامگاه ابدی آرام گیرند

 

اکبر توکلی در حاشیه بازدید از محل حادثه پلاسکو اظهار کرد: همه نیروهای سازمان بهشت زهرا (س) و تجهیزات و امکانات این سازمان به ویژه آمبولانس ها آماده هستند و پس از طی مراحل تفحص اجساد مطهر شهدای آتش نشانان و نیز مرحله شناسایی هویت، پیکر این عزیزان در قطعه ۵۰ شهدا دفن می شود.

 

وی با بیان اینکه همه ما جزوی از خانواده بزرگ شهرداری تهران هستیم و از جانباختن شهدای آتش نشان در غم و اندوهی بزرگ فرو رفته ایم گفت: به خاطر رعایت همه مسایل آمبولانس ها در میدان اصلی عملیات نیستند بلکه دررینگ های عقب تر و خیابان ها اطراف قرار دارند و به محض نتیجه یافتن تفحص شهدا در محل حاضر می شوند