ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۶:۵۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > کودک ۴ ساله زیبایی که سکته کرد !!!

کودک ۴ ساله زیبایی که سکته کرد !!!

کودک ۴ ساله زیبایی که سکته کرد !!! دادگاه انگلستان مادر دختر بچه را به جرم کودک آزاری، قتل و استفاده از مواد مخدر محکوم کرد. اعتیاد یک مادر به استفاده از مواد مخدر Drugs تا جایی ...

کودک ۴ ساله زیبایی که سکته کرد !!!

دادگاه انگلستان مادر دختر بچه را به جرم کودک آزاری، قتل و استفاده از مواد مخدر محکوم کرد.

دختر 4 ساله سکته کرد!+عکس این کودک اشک همه را در آورد

اعتیاد یک مادر به استفاده از مواد مخدر Drugs تا جایی او را در منجلاب فرو برد که برای ساکت کردن شیطنت های فرزندش به کاری کثیف و ظالمانه روی آورد. او برای آرام کردن دختر چهار ساله اش از موادی چون هروئین، متادون و کتامون استفاده کرده وآن ها را در حین غذا به کودک می خوراند؛ کاری کثیف و ظالمانه که در نهایت منجر به مرگ کودک بی گناه شد. بر طبق آزمایشات انجام گرفته دختر بچه به مدت ۲ الی ۶ ماه در معرض این مواد مخدر قرار داشته و نهایتا به دلیل ایست قلبی مرد.

انتشار عکس این کودک در رسانه های انگلیس باعث تاسف خیلی از مردم شد تا حدی که تماس های زیادی با پلیس و رسانه ها  گرفته شده است که همگی خواستار اشد مجازات برای این زن و مرد شده اند.

اکنون دادگاه انگلستان این مادر ظالم و دوست پسرش را به اتهام کودک آزاری، قتل Murder و استفاده از مواد مخدر محکوم کرده است.

5719243_764

کودک ۴ ساله زیبایی که سکته کرد !!!,پدر و مادری که کودک ۴ ساله خود را به کشتن دادند,مرگ کودک ۴ ساله ای که در دام مادر و پدری معتاد گرفتار شده بود کودک ۴ ساله زیبایی که سکته کرد !!!,پدر و مادری که کودک ۴ ساله خود را به کشتن دادند,مرگ کودک ۴ ساله ای که در دام مادر و پدری معتاد گرفتار شده بود