ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۲۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > اتفاقی ناخوشایند در پارتی شبانه رئیس دانشگاه

اتفاقی ناخوشایند در پارتی شبانه رئیس دانشگاه

اتفاقی ناخوشایند در پارتی شبانه رئیس دانشگاه پسر جوان که در مهمانی در حال خوشگذرانی بود مورد ضربات پی در پی چاقو قرار گرفت. اتفاقی ناخوشایند در پارتی شبانه رئیس دانشگاه فابریس امیل ۲۰ ساله در مهمانی ...

اتفاقی ناخوشایند در پارتی شبانه رئیس دانشگاه

پسر جوان که در مهمانی در حال خوشگذرانی بود مورد ضربات پی در پی چاقو قرار گرفت. اتفاقی ناخوشایند در پارتی شبانه رئیس دانشگاه

در پارتی شبانه  رییس دانشگاه چه گذشت؟+عکس

فابریس امیل ۲۰ ساله در مهمانی Party که روز یکشنبه در خانه رئیس دانشگاه ماساچوست بوستون برگزار شده بود، چهار مرتبه مورد اصابت چاقو قرار گرفت.

بر اساس گزارش انترپرایز نیوز، امیل ۲۰ ساله با رئیس دانشگاه ماساچوست نسبت فامیلی داشتند و به همین خاطر در این مهمانی حضور یافته بود اما خود رئیس دانشگاه در آن زمان برای تعطیلات به جامائیکا سفر کرده بود.

بر اساس گزارش نیروهای پلیس، امیل پس از چاقو خوردن توسط دوستان خود که در مهمانی بودند، به بیمارستان منتقل شد و خانواده او به خبرنگاران اعلام کردند که به خاطر جراحات شدیدی که این پسر جوان داشت، جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، نیروهای پلیس Police در حال پیگیری این پرونده هستند و هنوز به هیچ فردی که در مهمانی حضور داشته، مظنون نیستند.