ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > کلاهبرداری ۶ میلیاردی پسر جوان فقط از طریق فرستادن پیامک

کلاهبرداری ۶ میلیاردی پسر جوان فقط از طریق فرستادن پیامک

کلاهبرداری ۶ میلیاردی پسر جوان فقط از طریق فرستادن پیامک مردی در ایلام با پیامک های وسوسه کننده به کلاهبرداری میلیاردی دست زد.کلاهبرداری ۶ میلیاردی پسر جوان فقط از طریق فرستادن پیامک   این شیاد در سناریوی ساختگی ...

کلاهبرداری ۶ میلیاردی پسر جوان فقط از طریق فرستادن پیامک

مردی در ایلام با پیامک های وسوسه کننده به کلاهبرداری میلیاردی دست زد.کلاهبرداری ۶ میلیاردی پسر جوان فقط از طریق فرستادن پیامک

 

این شیاد در سناریوی ساختگی با ارسال پیامکی طعمه هایش را به بهانه برنده شدن در یک قرعه کشی فریب می داد و از ۲۳ هزار نفر ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری کرد.

به گزارش رکنا، سردار “نور علی یاری” رییس پلس استان ایلام گفت: ماموران با در جریان قرار گرفتن چند پرونده کلاهبرداری پیامکی از شهروندان شهرستان چرداول کارشناسان پلیس برای دستگیری عامل این فریبکار میلیاردی وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: بررسی های اولیه پلیس مشخص کرد که متهم با ارسال پیامکی با این مضمون که “شما برنده قرعه کشی شده اید و نیاز است برای دریافت جایزه مبلغی را به حساب واریز کنید” از طعمه های خود کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: ماموران با اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در بخش های شهرستان چرداول شدند و در اقدامی غافلگیرانه کلاهبردار حرفه ای دستگیر شد.

وی گفت: تحقیقات پلیسی نشان از آن دارد که متهم به همین شیوه در ۳ استان دیگر دست به کلاهبرداری پیامکی زده است.

سردار یاری گفت : متهم تاکنون از ۲۳ هزار نفر و در مجموع بیش از ۶ میلیارد ریال به همین شیوه کلاهبرداری کرده است