دختر ۱۲ ساله ای که ضریب هوش اش دو نمره بالاتر از انیشتین است Reviewed by Momizat on . دختر ۱۲ ساله ای که ضریب هوش اش دو نمره بالاتر از انیشتین است نمره این دختر نه تنها دو نمره بهتر از آلبرت اینشتین نابغه آلمانی و هاوکینگ بزرگ ترین فیزیک دان معاص دختر ۱۲ ساله ای که ضریب هوش اش دو نمره بالاتر از انیشتین است نمره این دختر نه تنها دو نمره بهتر از آلبرت اینشتین نابغه آلمانی و هاوکینگ بزرگ ترین فیزیک دان معاص Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » خبر ويژه » دختر ۱۲ ساله ای که ضریب هوش اش دو نمره بالاتر از انیشتین است

دختر ۱۲ ساله ای که ضریب هوش اش دو نمره بالاتر از انیشتین است

دختر ۱۲ ساله ای که ضریب هوش اش دو نمره بالاتر از انیشتین است

نمره این دختر نه تنها دو نمره بهتر از آلبرت اینشتین نابغه آلمانی و هاوکینگ بزرگ ترین فیزیک دان معاصر است، بلکه او را در بالای یک درصد افراد باهوش جهان قرار می دهد!!!


یک دختر ۱۲ ساله انگلیسی با ضریب هوشی ۱۶۲، در باهوشی از آلبرت اینشتین و استفان هاوکینگ سبقت گرفت.
اولیویا منینیگ ساکن لیورپول پس از آنکه در یک آزمون هوش امتیاز ۱۶۲ را به دست آورد، در انجمن منسا که بزرگ ترین و قدیمی ترین انجمن ضریب هوشی جهان است، پذیرفته شده است.
نمره وی نه تنها دو نمره بهتر از آلبرت اینشتین نابغه آلمانی و هاوکینگ بزرگ ترین فیزیک دان معاصر است، بلکه او را در بالای یک درصد افراد با هوش جهان قرار می دهد.


این افتخار که او توانسته به منسا وارد شود یعنی او به شبکه مغزهای سراسر جهان خواهد پیوست. اولیویا اذعان میکند به سرعت اطلاعات جدید را یاد می گیرد و به خاطر می آورد اما می گوید پس از آنکه از نمره هوش خود مطلع شد لال شده بود.

اولیویا منینیگ,دختر ۱۲ ساله ای که ضریب هوش اش دو نمره بالاتر از انیشتین است,دختری با ضریب هوشی ۱۶۲,دختری که از لحاظ هوشی انیشتین را جا گذاشت,دختری با ضریب هوشی بالاتر از انیشتین

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 992

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.