بازیگر زن سریال ماه و پلنگ از اسب افتاد و در بیمارستان بستری شد Reviewed by Momizat on . بازیگر زن سریال ماه و پلنگ از اسب افتاد و در بیمارستان بستری شد بیتا سحرخیز بازیگر تلویزیون که اخیرا در نقش ملکا در سریال «ماه و پلنگ» ایفای نقش کرده بود، مشغول بازیگر زن سریال ماه و پلنگ از اسب افتاد و در بیمارستان بستری شد بیتا سحرخیز بازیگر تلویزیون که اخیرا در نقش ملکا در سریال «ماه و پلنگ» ایفای نقش کرده بود، مشغول Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » خبر ويژه » بازیگر زن سریال ماه و پلنگ از اسب افتاد و در بیمارستان بستری شد

بازیگر زن سریال ماه و پلنگ از اسب افتاد و در بیمارستان بستری شد

بازیگر زن سریال ماه و پلنگ از اسب افتاد و در بیمارستان بستری شد

بیتا سحرخیز بازیگر تلویزیون که اخیرا در نقش ملکا در سریال «ماه و پلنگ» ایفای نقش کرده بود، مشغول بازی در پروژه ای در شمال کشور بود که متاسفانه دچار سانحه شد.بازیگر زن سریال ماه و پلنگ از اسب افتاد و در بیمارستان بستری شد

بازیگر زن هنگام اسب سواری در بهشهر دچار سانحه شد +عکس

این خبر در صفحه اینستاگرام سحرخیز اعلام شد و مشخص شد وی در سریال شکوه یک زندگی مشغول بازی بوده که دچار سانجه شده است..

در پست اینستاگرامی وی نوشته شده است: صبح امروز بیتا سحرخیز به دلیل سانحه ای در سوارکاری در یکی از بیمارستانهای شمال کشور بستری شد. برای سلامتیش دعا کنید.

سریال تلویزیونی «شکوه یک زندگی» با حضور بازیگرانی چون بیتا سحرخیز و نازنین فراهانی، تولید خود را با سفری از جنوب به شمال کشور آغاز کرد.

بیتا سحرخیز در نقش (نارگل) به همراه نازنین فراهانی در نقش (حلما) در روستای غریب محله ی شهرستان بهشهر  استان مازندران روز شنبه مورخ بیستم آذر ماه مقابل دوربین رفتند.

در خلاصه داستان این قسمت های آمده است، نارگل که برای جستجو و پیدا کردن همسر مفقودالاثرش از شمال کشور راهی جنوب و مناطق جنگی و بیمارستانهای مرزی شده بود، در رختشوی خانه ای مردمی که با کمک و حضور زنان برای شستشوی لباس‌های رزمنده ها اداره می‌شود، حلما را با خود از جنوب به روستایی در شمال و محل زندگی اش است، می‌آورد. همچنین حلما زنی است که در بمب باران های مناطق مسکونی هشت سال دفاع مقدس همه خانواده خود را به یکجا از دست داده است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 992

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.