ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۲۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > قاضی بازنشسته که از حادثه بمب گذاری جان سالم به در برد در استخر غرق شد

قاضی بازنشسته که از حادثه بمب گذاری جان سالم به در برد در استخر غرق شد

قاضی بازنشسته که از حادثه بمب گذاری جان سالم به در برد در استخر غرق شد به گزارش مجله اینترنتی نکته نیوز : قاضی بازنشسته در استخر خانه اش غرق شد. ریچارد جی ۸۳ ساله، یک قاضی ...

قاضی بازنشسته که از حادثه بمب گذاری جان سالم به در برد در استخر غرق شد

به گزارش مجله اینترنتی نکته نیوز : قاضی بازنشسته در استخر خانه اش غرق شد.

قاضی که از بمب گذاری نجات یافته بود در استخر خانه خود غرق شد! +تصاویر

ریچارد جی ۸۳ ساله، یک قاضی Judge بازنشسته که در دادگاه‌های مختلف شهر سیدنی استرالیا در حوزه خانواده قضاوت Judgment می‌کرد، دوشنبه شب در استخر خانه خود غرق شد.

این حادثه Incident رأس ساعت ۱۰ شب زمانی مشخص شد که یکی از اعضای خانواده جی، ریچارد جی ۸۳ ساله را در استخر پیدا کرد و حادثه را به نیروهای اورژانس و پلیس Police خبر داد.

نیروهای اورژانس که بعد از مورد اطلاع قرار گرفتن، خود را به محل حادثه رساندند و آقای جی را از آب بیرون کشیدند اما پس از تلاش فراوان برای بازگرداندن او به زندگی موفق نبودند و این قاضی سابق جان خود را از دست داد.

گفتنی است؛ این قاضی در سال ۱۹۸۴ از حادثه بمب‌گذاری خانه‌اش توسط یکی از محکومانی که مورد قضاوت او قرار گرفته بود، جان سالم به در برده بود اما این دفعه عمرش به دنیا نبود.

نیروهای پلیس درباره علت این حادثه در حال تحقیق و بررسی هستند.

قاضی بازنشسته که از حادثه بمب گذاری جان سالم به در برد در استخر غرق شد,غرق شدن قاضی بازنشسته در استخر خانه اش,ریچارد جی قاضی بازنشسته پس از گریز از حادثه بمب گذاری در استخر خانه اش غرق شدقاضی بازنشسته که از حادثه بمب گذاری جان سالم به در برد در استخر غرق شد,غرق شدن قاضی بازنشسته در استخر خانه اش,ریچارد جی قاضی بازنشسته پس از گریز از حادثه بمب گذاری در استخر خانه اش غرق شد