ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۳۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > انگشتان این دختر همدانی در مدرسه لای در جا ماند

انگشتان این دختر همدانی در مدرسه لای در جا ماند

انگشتان این دختر همدانی در مدرسه لای در جا ماند انگشتان دختر ۱۴ ساله‌ای در اثر ماندن بین لولای در کلاس درس در یکی از مدارس همدان قطع شد. به گزارش رکنا، چند روز قبل انگشتان دست ...

انگشتان این دختر همدانی در مدرسه لای در جا ماند

انگشتان دختر ۱۴ ساله‌ای در اثر ماندن بین لولای در کلاس درس در یکی از مدارس همدان قطع شد.

انگشتان این دختر همدانی در مدرسه جا ماند + عکس

به گزارش رکنا، چند روز قبل انگشتان دست چپ محدثه مهر مهری یکی از دانش‌آموزان پایه نهم مدرسه حیات قاسم‌آباد همدان، در بین لولای در کلاس گیر می‌کند و این دختر ۱۴ ساله بر اثر این حادثه Incident دو انگشت دست خود را از دست می‌هد.
مادر محدثه مهر مهری در خصوص این حادثه تلخ گفت: دخترم زنگ تفریح قصد برگشت به کلاس می‌کند که ناگهان در کلاس بسته می‌شود و دست چپش در بین لولای در می‌ماند و انگشتان او قطع می‌شود.
وی با بیان اینکه مدیر مدرسه بعد از حادثه بلافاصله با مرکز فوریت‌های پزشکی و پدر محدثه تماس می‌گیرد، بیان کرد: پدر محدثه از محل کار خیلی زودتر از اورژانس به مدرسه می‌رسد.
مادر محدثه ادامه داد: پس از رساندن دخترم به بیمارستان (بعثت) همدان متوجه شدند که انگشت دخترم قطع شده و پدر محدثه را برای آوردن انگشت به مدرسه فرستادند.
وی با اشاره به اینکه مدیر مدرسه به علت خونریزی زیاد دست دخترم متوجه قطع شدن انگشتان وی نشده بود و انگشت را با خود به بیمارستان نیاوردند، افزود: دست دخترم به شدت خونریزی داشت و بسیار درد می‌کشید و کارکنان بیمارستان هیچ کاری برای او انجام نمی‌دادند و گفتند که کاری از ما بر نمی‌آید و با اورژانس دخترم را به تهران بردیم.

mosavi1
مادر محدثه مهر مهری بیان کرد: یکی از انگشتان دخترم را در تهران پیوند زدند و انگشت دیگرش به دلیل اینکه دیر رسیدگی شده بود سلول‌هایش مرده بود و پیوند نشد.
وی گفت: انگشتی که پیوند زده شده است نیز کارایی خود را از دست داده و علاوه بر آن چهار انگشت دخترم شکسته شده و باید منتظر باشیم که پس از بهبود زخم شکستگی را درمان کنند.
مادر محدثه با بیان این مطلب که وضع روحی محدثه بسیار نامطلوب است و در شوک بسر می‌برد، عنوان کرد: اگر در همدان انگشت دخترم بخیه زده می‌شد شاید انگشتانش از کار نمی‌افتاد و امیدی بود.
وی گفت: ما زیر پوشش بیمه نیستیم و بیمه مدرسه هم فقط در صورت ازکارافتادگی انگشتان دخترم حاضر به پرداخت دیه است و باید شش ماه صبر کنیم تا درمان کامل شود تا نتیجه مشخص شود.

images