ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۰:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > خانم وزیری که دامن کوتاهش جنجالی شد

خانم وزیری که دامن کوتاهش جنجالی شد

خانم وزیری که دامن کوتاهش جنجالی شد به گزارش نکته نیوز ، به تازگی مجدولین الشارنی، وزیر امور جوانان و ورزش کشور تونس تصاویری از خود در صفحه فیسبوکش منتشر کرده است که تصاویر دامنش در ...

خانم وزیری که دامن کوتاهش جنجالی شد

خانم وزیری که دامن کوتاهش جنجالی شد

به گزارش نکته نیوز ، به تازگی مجدولین الشارنی، وزیر امور جوانان و ورزش کشور تونس تصاویری از خود در صفحه فیسبوکش منتشر کرده است که تصاویر دامنش در آن به وسیله فتوشاپ بلندتر شده است.
.
در برخی تصاویر فردی که عکس را دستکاری کرده فراموش کرده است که انعکاس پا و دامن وزیر را را روی میز شیشه‌ای نیز دستکاری کند.

 

خانم وزیری که دامن کوتاهش جنجالی شد

در برخی دیگر از تصاویر نیز دستکاری صورت گرفته در فتوشاپ به قدری مبتدیانه است که به وضوح مشخص است. به طور مثال در یکی از تصاویر لبه لیوان رو به روی دامن خانم وزیر دوبار در عکس دیده می‌شود که نشان می‌دهد فردی که عکس را دستکاری کرده تلاش کرده با کپی کردن بخشی از دامن خانم وزیر، دامن او را بلندتر نشان دهد اما دقت نکرده در بخشی که کپی کرده است لیوان رو به روی خانم وزیر را نیز کپی و تکرار کرده است.

خانم وزیری که دامن کوتاهش جنجالی شد

 

خانم وزیری که دامن کوتاهش جنجالی شد

حالا خانم “سیسیله دوفلو”، ۳۷ ساله وزیر مسکن فرانسه به خاطر پوشیدن یک پیراهن گلدار با دامن کوتاه در هنگام سخنرانی خود در پارلمان فرانسه مورد تمسخر قرار گرفته است.

خانم دوفلو معمولا در جلسات کابینه دولت فرانسه نیز شلوار جین به پا می‌‌کند که تا حدی غیر معمول است. وی به یکی از خبرنگاران گفت: من تا به حال با چنین صحنه‌ای رو به رو نشده بودم. این رفتار نمایندگان پارلمان نشان دهنده برخی خصوصیات آنهاست و من به همسران آن‌ها فکر می‌کنم!

حزب اتحاد برای جنبش مردمی که متعلق به نیکولا سارکوزی، ‌ریس جمهوری سابق فرانسه است مقصر اصلی اتفاقاتی است که روز سه شنبه در پارلمان فرانسه روی داد.

گفته می‌شود اعضای این حزب به تمسخر خانم دوفلو پرداخته‌اند. هم اکنون فیلمی منتشر شده از این رویداد باعث برانگیخته شدن انتقادات بیشتری در سراسر فرانسه شده است. برخی می‌گویند این رویداد نشان دهنده تنفر از زن در طبقه سیاسی کشور است.

جام نیوز
.