تجاوز خواننده پاپ به دختر جوان پس از اتمام کنسرت Reviewed by Momizat on . تجاوز خواننده پاپ به دختر جوان پس از اتمام کنسرت نکته نیوز : خواننده مشهور گروه موسیقی «پاپ» انگلیسی به اتهام آزار و اذیت یکی از هوادارانش دستگیر شد. تجاوز خوان تجاوز خواننده پاپ به دختر جوان پس از اتمام کنسرت نکته نیوز : خواننده مشهور گروه موسیقی «پاپ» انگلیسی به اتهام آزار و اذیت یکی از هوادارانش دستگیر شد. تجاوز خوان Rating:
شما اینجا هستید: خانه » خبر ويژه » تجاوز خواننده پاپ به دختر جوان پس از اتمام کنسرت

تجاوز خواننده پاپ به دختر جوان پس از اتمام کنسرت

تجاوز خواننده پاپ به دختر جوان پس از اتمام کنسرت

نکته نیوز : خواننده مشهور گروه موسیقی «پاپ» انگلیسی به اتهام آزار و اذیت یکی از هوادارانش دستگیر شد.

f9b771e930a461375b720353cf5d2aca6b2f54324304c3f6807270799326af05_3850703

تجاوز خواننده پاپ به دختر جوان پس از اتمام کنسرت

«اورتیس ویلیامز» ۳۰ ساله که چند سالی در گروه «جی ال اس» خوانندگی می‌کند،

با شکایت دختر ۲۰ ساله‌ای درشهر «ولورهمپتون» بازداشت شد. دخترجوان

درشکایت‌اش گفته بود، ویلیامز، پس ازپایان یکی از کنسرت هایش، همراه دوستش، به وی در اتاق هتل محل اقامت‌اش تجاوزکرده‌اند. این درحالی است که ویلیامز اتهامات را قبول نکرد و مدعی شد هیچ مدرکی برای اثبات این جرم وجود ندارد. به این ترتیب تحقیقات در این زمینه آغاز شده و این خواننده و همدستش تا زمان محاکمه با قید وثیقه آزاد شده‌اند.

تجاوز خواننده پاپ به دختر جوان پس از اتمام کنسرت,تجاوز خواننده انگلیسی به دختر ۲۰ ساله,تجاوز خواننده پاپ پس از کنسرت به دختر ۲۰ ساله,تجاوز خواننده پاپ در هتلش به دختر ۲۰ ساله,تجاوز خواننده مشهور پاپ به دختر ۲۰ ساله پس از کنسرتشتجاوز خواننده پاپ به دختر جوان پس از اتمام کنسرت,تجاوز خواننده انگلیسی به دختر ۲۰ ساله,تجاوز خواننده پاپ پس از کنسرت به دختر ۲۰ ساله,تجاوز خواننده پاپ در هتلش به دختر ۲۰ ساله,تجاوز خواننده مشهور پاپ به دختر ۲۰ ساله پس از کنسرتش

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 992

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.