ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۵۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > فیلمی غیراخلاقی ای که باعث شد دختر جوان کار بی شرمانه ای با دوست پسر خود انجام دهد

فیلمی غیراخلاقی ای که باعث شد دختر جوان کار بی شرمانه ای با دوست پسر خود انجام دهد

مجله اینترنتی نکته نیوز : نوجوان ۱۹ ساله ای که دوست پسر خود را با ضربات چاقو زخمی کرده بود توسط پلیس بازداشت شد. زوج جوانی که تحت تاثیر فیلم های خون آشام قرار داشتند، روز ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : نوجوان ۱۹ ساله ای که دوست پسر خود را با ضربات چاقو زخمی کرده بود توسط پلیس بازداشت شد.

قتل، چاقو، خون، مرگ، جسد، کشتن، قاتل، دستگیری دیدن فیلم غیر اخلاقی دختر و پسر جوان را به جان هم انداخت + تصاویر

زوج جوانی که تحت تاثیر فیلم های خون آشام قرار داشتند، روز دوشنبه پسر جوان با بریدن بازوی دختر خون وی را خورد و راجع به این نوع از ژانر فیلم ها بحث می کردند که بر اثر اختلاف نظر ایجاد شده بین آنها دعوا رخ داد.

بنابراین دختر نوجوان با چاقو شانه و کمر دوست پسر مست خود را هدف ضربات هولناکی قرار داد. “ویکتوریا واناتر” ۱۹ ساله در معرض اتهام اقدام جنایت کارانه و حمل سلاح سرد قرار دارد.

 

وی بعد از زخمی شدن دوست پسرش که نام اش فاش نشده با اورژانس تماس گرفت و چند دقیقه بعد پلیس در خانه شان را می زند، اما وی به محض باز کردن در مدعی می شود آنها نیاز به کمک ندارند. پلیس که به موقعیت خانه مشکوک شده بود با زور وارد خانه می شود. در بررسی های افسران موارد عجیب و غریب زیادی در این خانه دیده شده است از جمله اینکه روی دیوار اتاق خواب داخل قلب خونی عبارت «متاسفم» نوشته شده بود.

به رغم تشکیل پرونده و اعتراف دختر نوجوان، اما قربانی همکاری نمی کرده و مدعی بوده ضربات چاقو توسط خودش صورت گرفته است. ویکتوریا در بازجویی اذعان داشته است: “من تهدید بزرگی برای جامعه محسوب می شوم چراکه در آینده به قاتل  زنجیره ای تبدیل می شوم.” قربانی و متهم هر دو با کمک پلیس برای معالجه به بیمارستان انتقال داده شدند، اما آثار جراحات وارده به پسر جدی تر بوده است.