ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۱۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > گاف های عجیب چهره های سرشناس روی آنتن زنده

گاف های عجیب چهره های سرشناس روی آنتن زنده

مجله اینترنتی نکته نیوز : توضیحات «محسن افشانی» درباره بوسیدن خواهرش روی آنتن زنده محسن افشانی افشانی درباره رفتار عجیبش دریک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: من در آخر برنامه «شیدایی» خواهرم را بوسیدم، از آن به ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : توضیحات «محسن افشانی» درباره بوسیدن خواهرش روی آنتن زنده
محسن افشانی افشانی درباره رفتار عجیبش دریک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: من در آخر برنامه «شیدایی» خواهرم را بوسیدم، از آن به بعد برای من داستان درست شد که ایشان همسر من بودم در صورتی که من ازدواج نکرده ام.

androidonlinenewsimage-aspx


افشای زندگی خصوصی «مسعود فراستی» توسط «اکبر عبدی»
این بازیگر قدیمی از آنتن زنده برای زنده کردن چک‌های وصول نشده و بدهکاری‌های همکارانش استفاده می‌کند به‌غیراز «محمدرضا شریفی‌نیا» که همیشه پای ثابت گلایه‌ها و شکوائیه‌های این بازیگر بوده است جدیدترین جنجالی که به‌واسطه حضور اکبر عبدی در تلویزیون به پا شد حضور او در برنامه «خوشا شیراز» شبکه فارس بود که او این بار در بین خاطراتش «مسعود فراستی» را موردعنایت قرارداد و از بدهکاری قدیمی این منتقد به خودش در سال‌های گذشته حرف زد و حتی از افشای زندگی خانوادگی فراستی هم نگذشت و همه‌چیز را روی آنتن زنده برای مردم برملا کرد.

androidonlinenewsimage-aspx


منتقد سیگار به‌دست در مقابل دوربین «هفت»
در یک اتفاق بی سابقه دوربین برنامه «هفت» به اشتباه استودیو برنامه را در حالی نشان داد که منتقد برنامه سیگار و زیرسیگاری به دست بود. در بخشی از برنامه دوربین به اشتباه به استودیو آمد و در همان لحظه محمد تقی فهیم سیگار به دست در حال گفت و گو با بهروز افخمی بود و جالب تر اینکه زیر سیگاری هم در دست او بود! گاف برنامه «هفت» یکی از تاریخی ترین اشتباهات روی آنتن زنده را در تلویزیون رقم زد.

androidonlinenewsimage-aspx


«مهدی توتونچی» و خبر درگذشت «احسان علیخانی»
مهدی توتونچی که در جایگاه مجری یک برنامه تلویزیونی با اجرای منحصر به‌ فردش از ریو توانست برای تلویزیون حادثه‌ساز باشد. تا جایی که اعلام خبر او و همکارانش درباره درگذشت «احسان علیخانی» روی آنتن زنده حسابی جنجال به پا کرد و بازتاب‌های زیادی داشت به‌قدری که این بار برخلاف گذشته، این شبکه‌های مجازی بودند که خبر اعلام‌شده در رسانه ملی را تکذیب کردند و برای مخاطبان دست به شفاف‌سازی زدند.

androidonlinenewsimage-aspx


خاطره موتورسواری «بهنوش بختیاری» روی آنتن زنده
بهنوش بختیاری در برنامه زنده سه ستاره هیجان زده شد و در بین خاطره گویی هایش اعلام کرد که به خاطر زود رسیدن به برنامه به‌جای تاکسی مجبور به گرفتن موتور شده است خاطره‌ای که تعریف کردن آن مجری برنامه را هم حسابی دستپاچه کرد.

androidonlinenewsimage-aspx