ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۴۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > زوایای پنهان اسید پاشی نرگس به خواهرش + عکس

زوایای پنهان اسید پاشی نرگس به خواهرش + عکس

زوایای پنهان اسید پاشی نرگس به خواهرش + عکس به گزارش نککته نیوز،  عروس خانواده پس از اقدام به اسیدپاشی روی خواهرشوهرش ادعای عجیبی کرد. . . این حادثه ساعت ۹ صبح دوشنبه ۲۴ آبانماه سال جاری در ...

زوایای پنهان اسید پاشی نرگس به خواهرش + عکس

۹ktenewes175

به گزارش نککته نیوز،  عروس خانواده پس از اقدام به اسیدپاشی روی خواهرشوهرش ادعای عجیبی کرد. .
.
این حادثه ساعت ۹ صبح دوشنبه ۲۴ آبانماه سال جاری در خیابان ۳۰ متری افسریه رخ داد که تیمی از ماموران کلانتری ۱۵۶ افسریه با حضور در محل اسیدپاشی قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امورجنایی تهران را در جریان این حادثه سیاه قرار دادند.
.

بدین ترتیب خواهرشوهر و عروس که در این ماجرای اسیدپاشی از ناحیه دست، صورت و بدن آسیب دیده بودند به بیمارستان مطهری منتقل شدند.

خواهرشوهر جوان که فاطمه نام دارد،  به ماموران گفت:  خانه برادرم خواب بودم که عروسمان نرگس به سمتم حمله کرد و قصد خفه کردنم را داشت که با هم درگیر شدیم و ناگهان روی من اسید پاشید که اسید نیز روی خودش هم ریخت.

در ادامه نرگس به ماموران گفت: با فاطمه در خانه خواب بودیم که ناگهان فرد غریبه ای وارد خانه شد و روی ما اسید پاشید.

در این مرحله تیمی از ماموران اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران به دستور قاضی شهریاری برای افشای راز این اسید پاشی و صحت حرف های ۲ زن جوان وارد عمل شدند.

کارآگاهان در تحقیقات فنی و پلیسی پی بردند که عروس خانواده به خاطر حسادتی که به فاطمه داشته بارها با او درگیر شده و فرضیه اسیدپاشی از سوی نرگس رنگ و بوی بیشتری به خود گرفت و عروس جوان برای گمراه کردن ماموران ماجرای اسیدپاشی فرد غریبه را مطرح کرده است.

بنا به این گزارش، تحقیقات ویژه و فنی در این سناریوی اسید پاشی زنانه به دستور سرپرست دادسرای امورجنایی تهران در دستور کار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار دارد.