ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۱۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > پسری که جواب رد شنید و عکس های کاملا خصوصی دختر جوان را در اینستاگرام گذاشت

پسری که جواب رد شنید و عکس های کاملا خصوصی دختر جوان را در اینستاگرام گذاشت

مجله اینترنتی نکته نیوز : دختری با مراجعه به پلیس فتای ساری در شکایتی گفت: مدتی پیش شخص ناشناسی اقدام به گذاشتن عکس من در صفحه شخصی اینستاگرام کرد و با ارسال پیام به دوستانم ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : دختری با مراجعه به پلیس فتای ساری در شکایتی گفت: مدتی پیش شخص ناشناسی اقدام به گذاشتن عکس من در صفحه شخصی اینستاگرام کرد و با ارسال پیام به دوستانم مدعی شد همسرم است که این کار موجب سلب آرامش من شده است، از این‌رو تقاضای رسیدگی به پرونده را دارم.

pic-100026-1479275582

کارآگاهان پلیس فتا پس از اخذ این شکایت تحقیقاتی را آغاز کردند و با بررسی‌های فنی و اطلاعاتی و رصد فعالیت متهم در اینستاگرام، او را که خواستگار سابق شاکی بود، شناسایی کردند. سرهنگ حسن محمدنژاد، رئیس پلیس فتای استان مازندران، دراین‌باره گفت‌: ‌کارشناسان پلیس فتا با هماهنگی مقام قضائی متهم را به پلیس احضار کردند و او در تحقیقات به‌عمل‌آمده ضمن اقرار به جرمش اعلام کرد: مدتی پیش از شاکی درخواست ازدواج کردم که وی جواب رد به من داد و من نیز برای اینکه نشان دهم هنوز وی با من است، صفحه‌ای را در اینستاگرام ایجاد کردم و عکس دونفره خودمان را روی پروفایلم قرار دادم و از طریق این صفحه به دوستان شاکی پیغام می‌دادم.