ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > جزئیات محاکمه عامل قتل و تجاوز به دختر ۸ساله

جزئیات محاکمه عامل قتل و تجاوز به دختر ۸ساله

جزئیات محاکمه عامل قتل و تجاوز به دختر ۸ساله به گزارش نکته نیوز، جوان ۲۰ساله ای که دختربچه هشت ساله ای را پس از آزار در سرویس بهداشتی مدرسه ای، در یکی از روستاهای حاشیه ...

جزئیات محاکمه عامل قتل و تجاوز به دختر ۸ساله

chaqoye-9ktenewes-com128

به گزارش نکته نیوز، جوان ۲۰ساله ای که دختربچه هشت ساله ای را پس از آزار در سرویس بهداشتی مدرسه ای، در یکی از روستاهای حاشیه مشهد، به قتل رسانده بود، به زودی در ملاءعام به دار مجازات آویخته می شود.
غروب سی و یکم مرداد سال گذشته، جوان ۲۰ساله ای به نام «کریم» با طرح یک نقشه شیطانی، دختر هشت ساله ای که در حال بازی با دوستانش بود را صدا زد و از او خواست همراهش برود!
دخترک هم به دلیل اعتماد خویشاوندی به «کریم» بدون تأمل روسری زردرنگش را دور گردنش محکم کرد و پشت سر او به راه افتاد. در حالی که دیگر دوستان «م» راهی منازلشان شده بودند، او پشت سر کریم و از روی دیوار مخروبه، وارد مدرسه روستا شد. جوان ۲۰ساله با حیله و نیرنگ، دخترک را داخل سرویس بهداشتی مدرسه کشاند و …
این جوان شیطان صفت وقتی با گریه های دلخراش کودک هشت ساله رو به رو شد، روسری را دور گردن وی پیچید و او را خفه کرد. او سپس با سرقت گوشواره های طلای دخترک، در سرویس بهداشتی را بست و راهی منزلش شد.
ساعتی بعد خانواده «م» در حالی که به شدت نگران شده بودند، در جست وجوی دخترشان، به هر نقطه ای از روستا سر زدند اما خبری از «م» نبود. در همین هنگام «کریم» که متوجه شده بود اهالی روستا برای یافتن دختر هشت ساله، به کمک خانواده دخترک رفته اند، همراه اهالی روستا رفت و در جست و جو برای پیدا کردن «م» ، درِ سرویس بهداشتی مدرسه را گشود و فریادکنان پیکر بی جان  دختربچه را بیرون کشید.
اهالی روستا بهت زده از جنایتی که رخ داده بود، به پیکر بی جان دخترک می نگریستند که مأموران انتظامی وارد روستا شدند و بدین ترتیب، دقایقی بعد ماجرای این جنایت هولناک به قاضی ویژه قتل عمد در زمان وقوع حادثه، اعلام شد.
قاضی پرونده نسبت به خونسردی جوانی که جسد را از سرویس بهداشتی بیرون کشیده بود، مشکوک شد و او را از میان جمعیت بیرون برد.
بنا به رأی صادره، «کریم. الف» به اتهام قتل عمدی به قصاص نفس، به اتهام تجاوز به  عنف به اعدام، به خاطر سرقت به عنف گوشواره های طلا به ۱۰سال حبس و ۷۴ضربه شلاق، به دلیل آدم ربایی به تحمل ۱۵سال زندان و همچنین به اتهام ایراد ضرب و جرح عمدی به پرداخت دیه محکوم شد./خراسان