ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۴۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > اعتراف افشاشده ناپدری پنجمین قربانی کودک در مشهد

اعتراف افشاشده ناپدری پنجمین قربانی کودک در مشهد

اعتراف افشاشده ناپدری پنجمین قربانی کودک در مشهد به گزارش نکته نیوز، ناپدری «محمدامین» ۹ ساله کودکی که پنجمین قربانی کودک آزاری طی ۲ ماه گذشته در مشهد: فرزند همسرم را به خاطر این که ادرار ...

اعتراف افشاشده ناپدری پنجمین قربانی کودک در مشهد

chaqoye-9ktenewes-com136

به گزارش نکته نیوز، ناپدری «محمدامین» ۹ ساله کودکی که پنجمین قربانی کودک آزاری طی ۲ ماه گذشته در مشهد: فرزند همسرم را به خاطر این که ادرار کرده بود طوری به داخل حمام پرت کردم که سرش مانند شکستن فندق صدا کرد!
وقتی از همسرم جدا شدم نتوانستم از دختر کوچکم مراقبت کنم به همین خاطر او را به مادرم سپردم تا در کنار او زندگی کند
از حدود یک سال قبل با زن دیگری آشنا شدم که او نیز از همسرش طلاق گرفته و با پسر ۸ ساله اش زندگی می کرد.

با آن زن ازدواج کردم و سرپرستی از پسر او را نیز به عهده گرفتم. همسر دومم منزل شخصی و خودرو داشت که با آن مسافرکشی می کرد.
«محمدامین» را دوست داشتم و همه تلاشم را برای آسایش او به کار می گرفتم. فرزند همسرم مبتلا به بیماری آسم بود و از چند روز قبل هم به خاطر سرماخوردگی به مدرسه نمی رفت.

او را نزد پزشک بردم تا آخرین آمپول آنتی بیوتیک را تزریق کند. ولی بعد از آن وقتی به منزل بازگشتیم او را در پذیرایی گذاشتم و مشغول تعویض لباس هایم بودم که ناگهان صدای افتادن چیزی را شنیدم.

زمانی که به عقب برگشتم محمدامین را دیدم که بیهوش روی زمین افتاده است.

هراسان با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفتم و فرزندم را که به حالت کما رفته بود به بیمارستان ثامن رساندیم اما پزشکان با دیدن وضعیت وخیم «محمدامین» او را به بیمارستان شهید کامیاب اعزام کردند که در آن جا متوجه شدیم او دچار مرگ مغزی شده است ودیگر چشم هایش را نمی گشاید!

البته او پسری پر شر و شور بود و دست به خودآزاری می زد! به طوری که گاهی خودش را با فندک می سوزاند ولی من از کبودی ها و آثار سوختگی روی بدنش اطلاعی نداشتم!!
با این حال چند روز بعد ناپدری محمدامین که دچار تناقض گویی های متعدد شد در نهایت راز مرگ مغزی کودک ۹ ساله را فاش کرد: از مدتی قبل بیکار بودم و اوقاتم را در منزل می گذراندم .

روز حادثه من و «محمدامین» در منزل بودیم که دیدم او داخل شلوارش ادرار کرده است.

خیلی عصبانی شدم پلاستیکی را دور پاهایش پیچیدم و یک سر پلاستیک را به دست او دادم و تاکید کردم که سر پلاستیک را رها نکند اما او پلاستیک را رها کرد و مقداری از ادرارش روی فرش ریخت
دیگر کنترلم را از دست داده بودم محکم او را به داخل حمام پرت کردم که سرش به دوش خورد و با سر به زمین افتاد.

در این لحظه بود که صدای شکستن سر او را شنیدم که مانند شکستن «فندق» صدا کرد.به کما رفت و دچار مرگ مغزی شد./منبع: خراسان