کیومرث پور احمد : خاک بر سر زن بازیگری که برای زیبایی عمل میکند و مواد میزند Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی نکته نیوز : یک کارگردان سینما از حضور بازیگران معتاد و بینی عمل کرده در سینما انتقاد کرد. کیومرث پوراحمد در گفت وگویی اظهار داشت: سوپراستارهای دوز مجله اینترنتی نکته نیوز : یک کارگردان سینما از حضور بازیگران معتاد و بینی عمل کرده در سینما انتقاد کرد. کیومرث پوراحمد در گفت وگویی اظهار داشت: سوپراستارهای دوز Rating:
شما اینجا هستید: خانه » خبر ويژه » کیومرث پور احمد : خاک بر سر زن بازیگری که برای زیبایی عمل میکند و مواد میزند

کیومرث پور احمد : خاک بر سر زن بازیگری که برای زیبایی عمل میکند و مواد میزند

مجله اینترنتی نکته نیوز : یک کارگردان سینما از حضور بازیگران معتاد و بینی عمل کرده در سینما انتقاد کرد.

کیومرث پوراحمد در گفت وگویی اظهار داشت: سوپراستارهای دوزاری که دوزار هم نمی‌ارزند اما میلیارد میلیارد می‌گیرند، پول‌های خیلی کلان و بی‌خود و بی‌جهت می‌گیرند، بی‌خود و بی‌جهت به آن‌ها می‌دهند، شرمشان باد تهیه‌کنندگانی که به این‌ها این پول‌ها را می‌دهند!
kiumars_pourahmad
وی تصریح کرد: شرمش باد آن بازیگری که سر صحنه مواد می‌کشد؛ خاک بر سرش کنند! و خاک بر سر سینمای ما که به چنین آدم نفرت‌انگیزی همچنان کار می‌دهد، با پول‌های کلان، چون جایزه فلان و فلان را گرفته! خاک بر سر بازیگر زنی که برای خوشگل شدن، جراحی می‌کند! و در این مصاحبه که از «شبکه دوم» سیمای جمهوری اسلامی با عنوان «بدون تعارف» پخش شد. در اظهاراتی دیرهنگام بر وجود مافیا و روابط خواص بر سینما، و نقش و سلطه تهیه‌کنندگان و پول در سینما سخن بر میان آورد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 992

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.