تصویری غم انگیز که دل هزاران کاربر اینترنتی را شکست Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی نکته نیوز : تصویری از خانواده‌ای ظالم در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد که دل هزاران کاربر را شکست. یک خانواده ظالم اندونزیایی خدمتکار خود را مجبو مجله اینترنتی نکته نیوز : تصویری از خانواده‌ای ظالم در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد که دل هزاران کاربر را شکست. یک خانواده ظالم اندونزیایی خدمتکار خود را مجبو Rating:
شما اینجا هستید: خانه » خبر ويژه » تصویری غم انگیز که دل هزاران کاربر اینترنتی را شکست

تصویری غم انگیز که دل هزاران کاربر اینترنتی را شکست

مجله اینترنتی نکته نیوز : تصویری از خانواده‌ای ظالم در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد که دل هزاران کاربر را شکست. یک خانواده ظالم اندونزیایی خدمتکار خود را مجبور کردند تا به تنهایی سر میز دیگری بنشیند و غذا نخورد و در عوض غذا خوردن آن‌ها را تماشا کند.

androidonlinenewsimage-aspx
این خانواده در یکی از رستوران‌های پایتخت اندونزی یعنی شهر جاکارتا مشغول غذا خوردن بودند و از غذای خود لذت می‌بردند که یکی از مشتریان با دوربین خود این صحنه غم‌انگیز را ثبت کرد. گفتنی است،این جریان آنقدر دردناک بود که وقتی مایکل فنی، کسی که از این صحنه تلخ عکس گرفته بود، آن را در صفحه شخصی خود در فیس بوک به اشتراک گذاشت و هزاران کاربران واکنش منفی به آن نشان دادند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 992

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.