ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۴:۲۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > دستگیری مواد فرودشی شاهرودی که اسیدپاشی میکرد

دستگیری مواد فرودشی شاهرودی که اسیدپاشی میکرد

دستگیری مواد فرودشی که اسیدپاشی میکرد به گزارش فانوس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سید مجتبی اشرفی اظهار داشت: یک فقره اسید پاشی در شاهرود رخ داد که کشف کامل این پرونده، با تلاش ...

دستگیری مواد فرودشی که اسیدپاشی میکرد

۶۳۵۷۷۰۶۴۷۶۳۲۴۰۱۵۰۵

به گزارش فانوس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سید مجتبی اشرفی اظهار داشت: یک فقره اسید پاشی در شاهرود رخ داد که کشف کامل این پرونده، با تلاش پلیس تنها ساعتی پس از وقوع و در همان روز حادثه انجام شد.

وی افزود: ساعت ۱۶ روز شنبه بیست و ششم تیر۹۵، وقوع یک فقره اسید پاشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که بلافاصله بررسی های لازم شروع شد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان سمنان ادامه داد : در بررسی های بعدی مشخص شد مصدوم این حادثه به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شده که مأموران با مراجعه به این مرکز درمانی، موضوع را پیگیر شدند.

سرهنگ اشرفی خاطرنشان کرد : مصدوم فردی ۳۵ ساله به نام مهرداد است که برای خرید مواد مخدر به سراغ سامان فروشنده ۳۸ ساله و سابقه دار مواد رفته بود.

وی یادآور شد: طرفین هنگام خرید و فروش مواد با توجه به اختلاف های قبلی، با هم درگیر شدند که فروشنده اقدام به اسید پاشی کرد و مهرداد از ناحیه دست و قسمتی از سینه دچار سوختگی شد.

این مسئول انتظامی به تشکیل تیم ویژه ای از مأموران پلیس شاهرود اشاره کرد و گفت: در اقدامی به موقع و ضربتی، عامل اسید پاشی دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت.

سرهنگ اشرفی با اشاره اعتراف صریح سامان به جرم خود گفت: پرونده پس از تکمیل به همراه متهم به دادسرا ارسال شد.

وی تأکید کرد : پلیس در کشف این گونه پرونده ها که حساسیت ویژه ای در جامعه ایجاد می‌کند، قاطع و با قید فوریت وارد عمل می‌شود.