ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > واکنش وزارت خارجه پاکستان به اخبار حضور داعش در پیشاور

واکنش وزارت خارجه پاکستان به اخبار حضور داعش در پیشاور

به گزارش ادیان نیوز، سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان در واکنش به اخباری که اخیراً درمورد حضور داعش در خاک این کشور منتشر شده بود گفت: اخبار منتشر شده مبنی بر حضور گروه تروریستی داعش ...

به گزارش ادیان نیوز، سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان در واکنش به اخباری که اخیراً درمورد حضور داعش در خاک این کشور منتشر شده بود گفت: اخبار منتشر شده مبنی بر حضور گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف این کشور صحت نداشته و ارتش پاکستان در حال مبارزه جدی با تمام تروریست‎ها می‎باشد.

64f06fa9f6bf32884ae539e70d5c1c9a

«تسنیم اسلم» در ادامه سخنان خود ضمن تشکر از اقدامات سرکوب گرایانه ارتش پاکستان در قبال گروه‎های تروریستی تصریح کرد: تمام جنگ‏هایی که ارتش در نقاط مرزی کشور با گروه‎های تکفیری دارد٬ رو به پیروزی است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده‎ای نزدیک تمام مردم این سرزمین از نعمت امنیت و آرامش برخوردار گردند٬ اما این مهم مستلزم حمایت‎های مردم از دولت می‎باشد.

گفتنی است٬ خبرنگاران در پاکستان چهارشنبه 12 شهریور ـ اخباری مبنی بر تبلیغات علنی داعش در این کشور گزارش کرده و اعلام داشتند: گروه تروریستی داعش کتابچه‎ای با عنوان “فتح” به زبان پشتو منتشر کرده‎ است که اکنون در برخی از کتاب فروشی‎های افغانستان و پاکستان موجود می‎باشد.

در نسخه‎ای از این کتابچه که به وسیله یک کتاب‎ فروشی‎ در شهر پیشاور عرضه شده٬ توضیحاتی از گروه نام برده ارائه گردیده است. این کتاب سعی دارد همچون گذشته با اسلامی نشان دادن جنایات داعش٬ عوام فریبی‎های خود را ادامه دهد تا بر شمار تروریست‎های خود بیفزاید.

منبع: ابنا