ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > نصب پرچم مخالفان سوری در کنار پرچم رژیم صهیونیستی + عکس

نصب پرچم مخالفان سوری در کنار پرچم رژیم صهیونیستی + عکس

به گزارش ادیان نیوز، نیروهای سوری و جنگنده‌های این کشور مواضع افراد مسلح را در مناطق مختلف از جمله جوبر هدف حمله قرار دادند و در همین حال تروریست‌های تکفیری پرچم مخالفان را در کنار ...

به گزارش ادیان نیوز، نیروهای سوری و جنگنده‌های این کشور مواضع افراد مسلح را در مناطق مختلف از جمله جوبر هدف حمله قرار دادند و در همین حال تروریست‌های تکفیری پرچم مخالفان را در کنار پرچم رژیم صهیونیستی در گذرگاه قنیطره نصب کردند.

fe1221bb8a2db84056b77e7a9643f20b

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد گروه‌های مسلح پرچم مخالفان را در گذرگاه قنیطره در کنار پرچم اسرائیل نصب کرده‌اند. در این تصاویر حضور نظامیان اسرائیلی در مناطق بسیار نزدیک به مواضع افراد مسلح در قنیطره دیده می‌شود.

این درحالی است که شبکه تلویزیونی المنار گزارش داد: رسانه‌های اسرائیلی از حمله توپخانه‌ای ارتش این رژیم به مواضع ارتش سوریه در منطقه جولان خبر دادند.

شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی با افشای همکاری فزاینده این رژیم با عناصر تروریستی مانند ارتش آزاد سوریه و جبهة النصرة اعلام کرد آن‌ها در مناطق تحت کنترل ارتش این رژیم در بلندی‌های جولان مستقر شده‌اند و با حمایت نیروهای صهیونیست با نیروهای ارتش سوریه می‌جنگند.

عناصر گروههای مسلحی که با ارتش سوریه می‌جنگند در مرزهای جولان اشغالی (با جولان تحت کنترل دولت سوریه) پناه گرفته‌اند و جلوی چشم نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به مواضع ارتش سوریه حمله می‌کنند.

منبع : ابنا