ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۴:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > داعش کشورهای قفقاز جنوبی و چچن را تهدید به جنگ کرد

داعش کشورهای قفقاز جنوبی و چچن را تهدید به جنگ کرد

به گزارش ادیان نیوز، بر اساس فیلمی که داعش در اینترنت منتشر کرده است عناصر این گروه تروریستی دولت‌های قفقاز شمالی و جنوبی خصوصا دولت خودمختار چچن را تهدید کرده‌اند که در آن قسمت‌ها شروع ...

به گزارش ادیان نیوز، بر اساس فیلمی که داعش در اینترنت منتشر کرده است عناصر این گروه تروریستی دولت‌های قفقاز شمالی و جنوبی خصوصا دولت خودمختار چچن را تهدید کرده‌اند که در آن قسمت‌ها شروع به جنگ خواهند کرد.

5b532733e57960f73022f332a5e26a78

به گزارش خبرگزاری ریانووستی روسیه، در این فیلم که در منطقه الرقه سوریه و در فرودگاه الطبقه این استان ضبط شده است عناصر داعش با حضور در کنار هواپیماهای نظامی باقی مانده در این فرودگاه شعار آزادسازی چچن و قفقاز از دست کافران را می‌دهند.

در این فیلم اظهارات تروریست‌ها که به زبان عربی تکلم می‌کنند از سوی شخصی به زبان روسی نیز ترجمه می‌شود. همچنین تروریست‌های داعش بشار اسد رئیس جمهور سوریه را نیز تهدید به حمله‌های هوایی و ارتش تحت امرش می‌کنند.

گفتنی است داعش در هفته پایانی ماه آگوست توانست پس از درگیری‌های طولانی فرودگاه استان الرقه را به دست بگیرد که در نتیجه آن تعدادی از هواپیما‌ها و نیز سلاح‌های سنگین موجود در این فرودگاه به دست آنان افتاد.

منبع: ابنا