ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۵۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > سرنوشت اسفبار یک زن آذری که به داعش پیوست

سرنوشت اسفبار یک زن آذری که به داعش پیوست

به گزارش ادیان نیوز، روز گذشته یکی از سایت‌های مشهور آذری خبری در مورد سرنوشت یکی از خانواده‌های وهابی که برای پیوستن به تروریست‌های داعش به سوریه مهاجرت کرده‌اند منتشر کرد که توجه مردم این ...

به گزارش ادیان نیوز، روز گذشته یکی از سایت‌های مشهور آذری خبری در مورد سرنوشت یکی از خانواده‌های وهابی که برای پیوستن به تروریست‌های داعش به سوریه مهاجرت کرده‌اند منتشر کرد که توجه مردم این کشور را به خود جلب کرد.

70d408bb8c91deedad28eaf9315341bf

این رسانه با اشاره به اینکه چند هفته پیش خبری مبنی بر مهاجرت چند خانواده از شهر اسماعیلی (İsmayıllı) آذربایجان به سوریه و همکاری با داعش منتشر شده بود نوشت: روز گذشته زن یک وهابی که با خانواده خود مهاجرت کرده است با خانواده خود در آذربایجان تماس گرفته و جزئیات اسفباری از سفر خود به سوریه را به آنان گفته است.

این زن که نام وی منتشر نشده گفته است: پس از آنکه در کمپ داعش مستقر شدیم من و سایر زنان را از همسرانمان جدا کرده و آنان را در بخشی دیگر و ما را در بخشی دیگر حبس کرده‌اند. ما هر روز از سوی گروهی از سربازان و فرماندهان داعشی مورد تجاوز قرار می‌گیریم و هیچ کس هم کمکی به ما نمی‌کند.

این زن با بیان اینکه این تماس را به صورت مخفی انجام داده است می‌گوید: اگر متوجه تماس من شوند قطعا مرا خواهند کشت.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که گروهی از وهابیان جمهوری آذربایجان از هفته‌های پیش شروع به مهاجرت خانوادگی به سوی سوریه کرده‌اند.

منبع: ابنا