ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۹:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > پرداختن به وهابیت صرف، حیات خلوتی برای فعالیت سایر فرقه های انحرافی است

پرداختن به وهابیت صرف، حیات خلوتی برای فعالیت سایر فرقه های انحرافی است

  ادیان نیوز: حجت الاسلام و المسلمین نواب مدیر موسسه فرق و ادیان زاهدان روز گذشته در موسسه راهبردی حق پژوهی ( مرکز تخصصی نقد و بررسی فرقه های انحرافی ) حضور یافت و ضمن دیدار ...

 

ادیان نیوز: حجت الاسلام و المسلمین نواب مدیر موسسه فرق و ادیان زاهدان روز گذشته در موسسه راهبردی حق پژوهی ( مرکز تخصصی نقد و بررسی فرقه های انحرافی ) حضور یافت و ضمن دیدار با حجت الاسلام و المسلمین مرتضی امین نیا مدیریت محترم موسسه راهبردی حق پژوهی با طرح موضوعاتی خواستار همکاری هرچه بیشتر با این موسسه شد.

 پرداختن به وهابیت صرف، حیات خلوتی برای فعالیت سایر فرقه های انحرافی است

حجت الاسلام نواب در این دیدار به فعالیت های موسسه فرق و ادیان زاهدان اشاره کرد و افزود: این موسسه با برگزاری دوره های آموزشی نقد فرقه بهائیت و انجمن حجتیه در دانشگاه ها و کانون های مهدویت گامی اثر بخش برای آشنایی نسل جوان با فرقه های انحرافی برداشته است.

وی در ادامه به فعالیت های انجام شده در این موسسه اشاره کرد و گفت: تدوین کتاب سایه تاریکی که در نقد بهائیت نگاشته شده است از فعالیت های مهم این موسسه می باشد.

25562IMG_4067

وی یکی از فعالیت های مهم این موسسه را تربیت نیروهای انقلابی برای مبارزه با فرقه های انحرافی دانست و گفت: در شرایط امروز وجود چنین نیروهایی برای آشناسازی عموم مردم و همچنین مبارزه با فرقه های نوظهور از لوازم کار فرهنگی است. وی در ادامه افزود: انشاالله و بزودی فعالیت های خود را در فضای مجازی با راه اندازی سایت اختصاصی آغاز می کنیم.

حجت الاسلام نواب در ادامه به همکاری اثربخش حوزه علمیه سفیران زاهدان با این موسسه اشاره کرد و افزود: حجت الاسلام و المسلمین اکبر زاده مدیر حوزه علمیه سفیران زاهدان در این زمینه کمک شایانی به ما کردند.

655880IMG_4080

مدیر موسسه فرق و ادیان زاهدان در پایان به فعالیت فرقه های انحرافی در زاهدان اشاره کرد و گفت: پرداختن به وهابیت صرف در زاهدان، حیات خلوتی برای فعالیت سایر فرقه های انحرافی شده است. وی همچنین یادآور شد: از وجوه اشتراک بهائیت و انجمن حجتیه فعالیت های گسترده اقتصادی در این شهر است.

در پایان این گفتگو قرار همکاری موسسه فرق و ادیان زاهدان با موسسه راهبردی حق پژوهی گذاشته شد.

منبع : فرقه نیوز