ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۵۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > تهدید پلیس مهاجرت و گذرنامه ی عربستان توسط داعش :اختصاصی/

تهدید پلیس مهاجرت و گذرنامه ی عربستان توسط داعش :اختصاصی/

به گزارش ادیان نیوز، برخی از سایت های خبری عراقی اذعان کردند که گروهک تروریستی داعش در نامه ای به پلیس مهاجرت و گذرنامه ی عربستان، از آنها خواسته است به کسانی که پاسپورت داعش ...

به گزارش ادیان نیوز، برخی از سایت های خبری عراقی اذعان کردند که گروهک تروریستی داعش در نامه ای به پلیس مهاجرت و گذرنامه ی عربستان، از آنها خواسته است به کسانی که پاسپورت داعش را حمل می کنند، اجازه ی ورود به این کشور را جهت اعمال حج بدهد، در غیر اینصورت، صاحب پاسپورت دست به عملیات انتحاری زده و خود و دیگر حجاج را به قتل می رساند.

635404416410779363

این درحالیست که روزنامه البلاد الجزایر اعلام کرده، کشورهای غربی به کشورهای عربی درباره دستیابی داعش به گذرنامه های حجاج این کشورها هشدار داده و تاکید کرده اند این گروه می تواند تهدیدی برای برگزاری مناسک حج امسال باشد.

ناپدید شدن این گذرنامه ها موجی از نگرانی را در بین سازمان های اطلاعاتی برانگیخته است، زیرا احتمال استفاده از آنها برای عملیات تروریستی وجود دارد.

به نوشته این روزنامه، چند کشور عربی در پی این هشدارها به ویژه در شمال آفریقا تحقیقاتی درباره هویت حجاجی که قصد دارند به عربستان سفر کنند، آغاز کرده اند.

البلاد افزود: شمار زیادی از شهروندان عربستانی عضو داعش هستند و این گروه تمایل خودرا برای نفوذ در این کشور پنهان نمی کند.