ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۱۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > تبعات انحرافی به نام جهاد نکاح در ترکیه

تبعات انحرافی به نام جهاد نکاح در ترکیه

به گزارش ادیان نیوز ، یک مرد ۴۴ ساله در ترکیه با شکایت به دادگاه، از ربودن پسر ۳ ساله‌اش از سوی همسر سابقش و پیوستن آن‌ها به گروه تروریستی داعش شکایت کرد. روزنامه حریت با ...

به گزارش ادیان نیوز ، یک مرد ۴۴ ساله در ترکیه با شکایت به دادگاه، از ربودن پسر ۳ ساله‌اش از سوی همسر سابقش و پیوستن آن‌ها به گروه تروریستی داعش شکایت کرد.

farhangnews_89772-264513-1409574270

روزنامه حریت با انتشار گزارشی از شکایت «شاهین آکتان» مرد ترکیه‌ای صاحب نمایشگاه اتومبیل و رستوران به دادگاه خبر داد. آکتان با اشاره به اینکه همسر قرقیز تبار ۲۳ ساله خود را طلاق داده است گفت او پسر ۳ ساله‌اش را ربوده و برای جهاد با خود به منطقه تحت سلطه داعش در رقه سوریه برده است.

این مرد ترکیه‌ای با اشاره به اینکه اخلاق همسر سابقش در یک سال گذشته کاملا عوض شده بود، گفت: او از یک سال پیش محجبه شد و نماز می‌خواند و در سایت‌های اینترنتی به دنبال جستجوی سایت‌های اسلامی بود.

این مرد ترکیه‌ای افزود: همسر سابقم به یکباره از تاریخ ۱ جولای (۱۰تیر) ناپدید شد. من با ایجاد یک صفحه جعلی در فیسبوک توانستم خودم را به عنوان زن جا بزنم و با او چت کردم. او به من گفت در رقه سوریه است و اگر می‌خواهم در جهاد نکاح شرکت کنم می‌توانم برای ازدواج با یکی از مجاهدان! به سوریه بروم.

او گفت: همسر سابقم هم در شهر قاضی آنتپ در قالب جهاد نکاح با یکی از اعضای داعش ازدواج کرد. زنان ترکیه‌ای که برای جهاد نکاح به سوریه می‌روند نخست به صورت قاچاق به حلب می‌روند و از آنجا به مناطق تحت تسلط داعش فرستاده می‌شوند.

این مرد ترکیه‌ای افزود: «اعضای داعش به شدت دنبال پیدا کردن زنانی برای جهاد نکاح هستند. من در چت‌هایم با اعضای داعش بسیاری از آن‌ها را مشتاق به ازدواج دیدم. حتی یکی از آن‌ها عاشق من شده است و به شدت اصرار دارد برای ازدواج با او به سوریه بروم.»

منبع: ابنا