ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۵:۱۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > مفتی سعودی؛ داعشی‌ها از بت‌پرستان بدترند

مفتی سعودی؛ داعشی‌ها از بت‌پرستان بدترند

به گزارش ادیان نیوز، “سعد بن ناصر الشثری” گفت: گروه داعش با خدا و رسول گرامی اسلام (ص) می جنگد، به مساجد حمله می کند، علما را به قتل می رساند، بندگان خدا را شکنجه ...

به گزارش ادیان نیوز، “سعد بن ناصر الشثری” گفت: گروه داعش با خدا و رسول گرامی اسلام (ص) می جنگد، به مساجد حمله می کند، علما را به قتل می رساند، بندگان خدا را شکنجه می کند و به همین علت گرایش و پیوستن به این گروه گناه کبیره و به عبارتی خروج از دین اسلام است.

مفتی سعودی: داعشی‌ها از بت‌پرستان بدترند

وی در گفت وگویی که از شبکه ماهواره ای “المجد” پخش شد با تاکید بر این که هر کس به این گروه پیوسته است باید فورا آن را ترک کند، افزود: از آنجایی که داعشی ها، “جداشدگان” را به قتل می رسانند، پس کسانی که می خواهند این گروه را ترک کنند، ابتدا سرکرده خود و شماری از همراهان او را به هلاکت برسانند تا شاید مورد مغفرت الهی قرار گیرند.

الشثری با بیان این که کشته شدگان داعش شهید نیستند و به گمان ما اهل جهنمند، بیان داشت: بیعت با آنها نیز باطل و بی ارزش و هرگونه همکاری با داعشی ها خیانت به خدا و رسول اکرم(ص) و مؤمنان است؛ جنگ با آنها از اوجب واجبات می باشد و از خدا می خواهیم هر کس که در مبارزه با داعشی ها کشته می شود را در شمار شهدا قرار دهد.

این مفتی عربستانی در ادامه مردم عراق و سوریه را به وحدت در مقابل تروریست ها دعوت کرد و از همه مسلمانان خواست این حقایق را به هر نحو ممکن به گوش کسانی که از آن غافلند، برسانند.

الشثری در پایان با اذعان به این که “خوارج” نامیدن این گروهک اشتباه است، گفت: اعضای این گروه، ملحد بوده و زندیق و محارب با خدا و رسول اکرم(ص) هستند و اعتقادی به پروردگار ندارند، اسلام را به عنوان دین و حضرت محمد(ص) را به عنوان پیامبر خدا نمی شناسند…آنها کافرتر از یهود و نصاری و حتی کافرتر از بت پرستان هستند.

منبع: العالم