ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه > پیشنهاد سه غول فوتبال اروپا به بازیکنان ایران

پیشنهاد سه غول فوتبال اروپا به بازیکنان ایران

درخشش بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی بازار شایعه سازی در مورد آینده شاگردان کروش را حسابی داغ کرده است. به گزارش شهدای ایران به نقل از  جام جم، تیم ملی فوتبال ایران بعد ...

درخشش بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی بازار شایعه سازی در مورد آینده شاگردان کروش را حسابی داغ کرده است.

به گزارش شهدای ایران به نقل از  جام جم، تیم ملی فوتبال ایران بعد از درخششی که در جریان دیدار با آرژانتین داشت و این حریف قدرتمند خود را با عملکرد فوق العاده اش تا دقایق پایانی تحت فشار گذاشت، به شدت مورد توجه اقشار مختلف جامعه قرار گرفته. به طوری که تقریبا در چند روز گذشته بحث در مورد تیم ملی و بازیکنانش نقل تمامی شبکه های اجتماعی قرار گرفته و اغلب همین افراد برای خود رویاپردازی و برای دیگران از رویاهایشان می گویند.

در همین فضا امروز یک خبر در شبکه های اجتماعی نقل به نقل شد که خیلی عجیب و دور از ذهن بود اما برخی از کاربران همین شبکه انچنان با صراحت از تایید آنها حرف می زدند که انگار هرانچه در فضای شبکه های اجتماعی گفته می شود صحت دارد و تایید شده است.

در یکی از این خبرها امروز یکی از کاربران شبکه اجتماعی وایبر مدعی شده بود که 4 تیم اروپایی به 4 بازیکن ایرانی پیشنهاد داده اند فصل آینده را در تیم های آنها توپ بزنند.

این کاربر مدعی بود به اشکان دژاگه پیشنهادی از منچستریونایتد، به مهرداد پولادی پیشنهادی از منچستر سیتی، به علی رضا حقیقی پیشنهادی از لیورپول و به سیدجلال حسینی هم یک پیشنهاد از استوک سیتی انگلیس رسیده و انها به زودی با این تیم ها قرارداد خواهند بست، در حالی که هیچ یک از این خبرها صحت ندارد و تنها پیشنهاد رسمی که بازیکنان ایران در این مدت دریافت کرده اند، پیشنهاد رسمی باشگاه اورتون انگلیس به اشکان دژاگه بوده است.

هرچند که بعید نیست بازیکنان تیم ملی ایران به خاطر عملکرد خوبشان در جام جهانی به زودی با پیشنهادهای خوبی از فوتبال اروپا مواجه شوند